Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a velem egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a velem egykorú lányoknak idősebb pasi és engem miért könyvelnek el pusztán a korom miatt éretlennek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy én 20 éves vagyok, és a velem egykorú lányok pusztán a korom miatt nem akarnak tőlem semmit.Ma is egy 20 éves lány mondta, hogy 20éves vagyok tehát éretlen hozzá -mondta ezt úgy, hogy nem ismer engem.Ezek után szerintem ő az éretlen ha egy ismeretlen emberről kijelent ilyet.Sokszor találkoztam már olyan lánnyal aki velem egyidős és pusztán a korom miatt kaptam kosarat, pedig nem is ismertek, csak pár alkalommal beszélgettünk, és ezalatt nem viselkedtem soha gyerekesen, éretlenül, külsőleg sem nézek ki fiatalabbnak, nem értem.
2010. aug. 24. 20:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A lányok tényleg hamarabb érnek, ez tény, meg kell csak nézni a 10-14 éves lányokat, sokan magasabbak mint a fiúk, és nem csak fizikailag hanem szellemileg/érzelmileg is hamarabb érnek, hamarabb fejlődnek ki, ez bizonyított tény, de ez az előnyük nem marad meg, mert a fiúk utolérik őket.

Szerintem ez személy függő, hogy ki mennyire érett, és aki valóban érett az nem ítél el ismeretlenül egy másik személyt.

2010. aug. 24. 22:25
 12/15 A kérdező kommentje:

20:28

Ez elég durva általánosítás:D

A férfiak 90%-a?Megszámoltad?:D

Mintha mindenkit ismernél úgy írod.

Vannak férfiak akik valóban csak a szexre hajtanak, és vannak olyanok akik szerelemre, kapcsolatra, ez attól függ, hogy milyen apa minta volt előttük gyerekkorukban és hogy hogyan nevelték őket, ez a nőkre is igaz, sokféle személyiség van, ki ezt akarja, ki azt.

Nem szabadna senkinek sem ennyire helytelenül gondolkodni, hogy pl. ha 2-3 pasi megcsalta akkor az összes pasi olyan, vagy a legtöbb olyan.Azt sem szabadna gondolni ha velem mondjuk 3-4 nő bunkón viselkedett akkor az összes nő bunkó.

2010. aug. 24. 22:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha te is azt szajkózod, hogy szellemileg is hamarabb érnek, attól nem lesz jobb senkinek :D
2010. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hagyjad már a hülyeséget. Szerinted egy 20 éves sem jön össze 20 éves lányokkal mert mind elkönyveli éretlennek? Ha éretlennek gondolnak okuk is van rá, viselkedésedből, beszédedből látják ezt. És ez a kérdés is ezt támasztja alá. Ne legyél amatőr...
2010. aug. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
legyél buz i ha nem tetszik a rendszer
2010. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!