Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha udvarolna neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha udvarolna neked egy férfi akivel szimpatizálsz de pont rossz az időzítés?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 év múlva tudnám bevállalni egy párkapcsolatot, viszont úgy veszem észre addig nem várna, már így is várattam.
2021. jún. 2. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Követem a válaszokat. Hasonlò a szitu.
2021. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem tudnád most bevállalni?
2021. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na de mitől lehet rossz az időzítés? Még mással vagy?
2021. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem rátok tartozik!
2021. jún. 2. 14:24
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Akkor amit válaszolnánk az meg rád nem tartozik 🤷‍♂️
2021. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Nyilvan elengednem es talalna maganak olyat, akinek aktualis. En meg ismerkedek akkor, amikor nekem lesz az. Nem egy ember letezik a foldon, es jo hogy nem fog varni. Megis mi mast tennek?
2021. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Kiírnék gyakorira egy kérdést, hogy mások mit tennének a helyemben.
2021. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha karrier, edzés, lakhatási probléma, problémás család, fogyókúra, eü. probléma... mittudomén miatt nem érsz rá időt szánni, mert még nem tökéletes az időzítés, mert nem mersz vele őszinte lenni, ezért halogatsz, akkor nem igazán tetszik neked, nem igazán van elöl a fontossági sorrendben és sosem lesz alkalmasabb. Tehát ha csak álmodozol róla, de nem teszel érte, nem vagy te belé szerelmes, csak hízeleg, hogy talán akár lehetne valakid.

Ha még mással vagy, és még csak szerinted válófélben, vagy várod, hogy az elpatkoljon, vagy legyen pénzed tőle elköltözni... stb., akkor marha gerinctelen ígérgetni hallgatással is. Ha ő van mással, de pengeti, hogy addigra elhagyja, ha megoldódik a nemtommi, akkor hanyagold, mert ugyanez pepitában. Majd szóljon, ha tényleg megoldódott és fel tud vállalni, addig ne higgy neki és legyél nyugodtan nyitott olyanra, akinek fontosabb vagy.

Szóval döntsd el mit akarsz. Ha mindketten egymást, akkor oldjátok meg, hogy beleférjen és ne legyen más sürgősebb még egy évig, ha nem, akkor ne kínlódjatok a nagy önsajnálatban és hitegessétek a másikat.

De lehet, hogy tök más a problémád, én infó híján csak elképzeltem :)

2021. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nem rank tartozik 😂


de egy agressziv gyoker vagy, kerdezo. igy hianyosan nem lehet megvalaszolni a kerdest ertelmesen. ha ennyire titkos, minek irod ki egyaltalan ide?!


nem mindegy, hogy azert rossz az idozites, mert epp kapcsolatban vagy, vagy van egy betegseged vagy lelekileg nem vagy rendben vagy kulfoldon elsz..


alapesetben senki nem var egy evet a masikra, hacsak nem nagyon szeremes es fiatal.

2021. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem húznám tovább az idejét, mert nagy szemétség. Én 17 éves korom óta, most vagyok 26, nyolc csajt ejtettem (mármimt úgy, hogy megmondtam, nem várok tovább) ilyen helyzetben.


Amúgy ha nem fér bele párkapcsolat, miért vagy benne egyéjszakás kalandnál többen? A tisztességtelen várakoztatáson túl még hülyeség is, a magad idejét is pazarlod.

2021. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!