Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek így egy kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek így egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom, reggeltől estig dolgozom, hétvégén fáradt vagyok. Ha hazajövök akkor is maximum egy hétre. Évekig lesz ez még így. Szerintetek megéri így belemenni? Kitartana vajon mellettem?
2021. jún. 2. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem valószínű.
2021. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2021. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
2-3000 euroert/ho johogy
2021. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy, és miért tepersz ennyire? Mérlegre kell tenni mi fontos Neked. Még egy stabil kapcsolat se mindig állja ki az idő/táolság próbáját,ismerkedni pedig így lehetetlen. Ha levélváltás/chat működik is a személyes találkozást nem pótolja semmi.
2021. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nincs értelme.
2021. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igy nem. Ha akkora szerelem, akkor vagy o is kimegy, vagy te visszajossz, de ilyen felallasban irrealis.
2021. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A párkacsolat is munka, érdemes várni vagy alkalmazkodni a másik igényeihez.

Én ezekkel a feltételekkel nem vágnék bele a kapcsolatba.

2021. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!