Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 29 évesen nő létemre csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évesen nő létemre csak dugni akarnak velem?

Figyelt kérdés
Akkor nem túl előnyös a külsőm komoly kapcsolathoz?
2021. jún. 3. 21:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

6-os, azért szerintem ez ennél valamivel bonyolultabb. Se basáskodó, se infantilis, se arrogáns nem voltam huszonévesen, mégis hasonló volt a tapasztalat.

Az elképzelhetetlen, hogy a harminc körüli férfiak nagyon nem is akarnak mást egy nőtől? Nyilván nem mind, de az a hangos többség, amelyik egyáltalán oda mer menni egy nőhöz.

2021. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%

11.


Ha kapásból ez a vezérgondolat "a férfiak úgyis mind csak ezt akarják" az vagy maga után vonja azt, hogy valóban csak ezzel fogsz találkozni (és így igazolódik a főtétel), vagy pont emiatt kerülnek el azok akik nem ilyenek.


Elég hibás dolog ilyen általánosításokból kiindulni, még az olyanból is, ahol a kvázi "majdnem mind ilyen" az indítás.


Ilyen erővel lehetne mondani, hogy a nők meg a pénzre hajtanak - mert tényleg van egy ilyen réteg - de nem "a hangos többség" vagy "majdnem mind".


Valószínűbb, hogy a probléma máshol keresendő, csak a másik csoport hibáztatása az első önvédelmi reakció. Mint a vesztes fél szurkolói. "Csalt a bíró!" "Bunda volt!" "Elcsalták a választást!"

2021. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Edricus, én nem állítottam, hanem kérdeztem.
2021. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
93%

13.


Akkor a részre annyit mondanék, hogy van egy ilyen réteg - ez tagadhatatlan - de kizárólag erre fogni a dolgot nem több, mint felelősséghárítás.


Én is kitalálhatnám, hogy "a nők felszínesek", mert nekem esélyem sosem lesz senkinél, de ez csak egy felelősséghárító önámítás volna.

2021. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

Akkor úgy kérdezem, hogy vajon hol van ebben annak a nőnek a felelőssége, akire egyáltalán nem igaz semmi az általad felsoroltakból?

Nem kötözködni akarok, csak tudni, hogyan lehet ezt a jelenséget megváltoztatni?

Hogyan lehet valóban érdemi választ adni a kérdezőnek?

A fent felsoroltakon kívül még mi lehet az a jellem- vagy attitűdbeli probléma, amiért állandóan ilyenekbe botlik?

(A kérdezőt nem ismerem, magamról viszont tudom, hogy az általad felsorolt egyetlen sztereotípiába sem illek bele, oszt mégis volt hasonló tapasztalatom.)

2021. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

15.


Érdekes módon, fordított nemek esetében ritkán kerül elő ez a téma, pedig ott sem élnek a sztereotípiák, nem minden - ilyen téren - szerencsétlen férfi incel, autista, kocka vagy pszichopata.


Mondjuk így is ritkán kerül elő, de az én véleményem az, hogy úgy 50-50% lehet a felelősség a legtöbb esetben. Megmondom miért - te azt hoztad fel - vagy csak én következettem erre - hogy azok a férfiak akikkel ismerkedtél mind szexmániásak voltak. A te felelősséged az az lenne, hogy változtatsz az ismerkedési szokásaidon, mert ha mindig ugyanaz a folyamat, akkor a végeredmény is előre borítékolható a legtöbb esetben.


Lehet félreértettelek, de valamiért úgy jön le amit írtál, hogy eldöntötted inkább, hogy "a férfiak mind szexmániásak és többre nem is kell nekik senki" és így levan tudva a dolog. Aztán lehet nem így van, de így jött le ebből a pár hozzászólásból.


Ugyanez igaz a "már megint átvertek" ismerkedős férfiakra is, ők is ugyanígy hibások és pontosan ugyanilyen módon. Ők is beképzelnek valami teóriát ami ugyanúgy rossz.



Pl. én sem illek bele az "incel-sztereotípiába" mégis kb. esélytelen bárkivel is komolyabban megismerkednem. De ezt nem fogom rá másokra, pontosan tudom, hogy a kilátástalan egzisztenciám, a szörnyű külsőm és a mások számára nehezen fogyasztható jellemem a probléma.

2021. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

15.


Érdemi választ akkor tudnánk adni, ha ismernénk. És ez elég sok másik kérdésre is igaz, a válaszok általában - még a barátságos vagy pozitív típusúak is - általánosságokban beszélnek, kivéve ahol NAGYON részletes a kérdés.

2021. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Igen, valóban félreértettél. Nem azt gondolom azokról a férfiakról, hogy mind szexmániásak, hanem hogy bennem nem láttak többet egy lehetséges szexpartnernél.
2021. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Segítek: dugni minden pasi akar, "csak úgy" is. A kapcsolathoz viszont több kell, még erősebb szimpátia, vonzalom, érzések. Ez utóbbi nem alakul ki a pasikban, a kérdés az hogy miért... Mi innen a távolból, ismeretlenül nem tudjuk a választ, de te saját magadban mire is gondolsz, hol van a bibi?
2021. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

18.


Én pedig erre mondtam azt később, hogy változtatni kell az ismerkedési szokásokon, mert nagyjából ez történhetett eddig.


Akik odamentem hozzád ők azok akiknek az egója iszonyatosan magas, sokuk tényleg a szexmániás férfi archetípusai. Ha ez a metódus marad, mindig ez lesz a végeredmény, mert akik mernek random ismerkedni azok általában szexmániásak is és nem nagyon vágynak többre. A többiek pedig nem mernek próbálkozni - főleg nem "csak úgy" az utcán, diszkóban, munkahelyen stb.


És nem "benned nem láttak többet", hanem alapból azokkal jöttél össze akik nem is akarnak többet ennél. Ez nem a te hibád - egyedül az, hogy nem vetted észre 1-2 ilyen eset után, hogy az azonos utat azonos "befejezés" fogja követni.


Megint egy fordított példa: ha egy férfi random odamegy nőkhöz "ismerkedni", de azok mind elküldik - akkor ott is a férfi a hülye kb. a harmadik eset után, mert nem jön rá, hogyha ugyanazt csinálja akkor az eredmény is változatlan marad, pedig nem sok ész kell hozzá, hogy az ember rájöjjön, hogy változtatni kell 1-1 tényezőn.

2021. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!