Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 29 évesen nő létemre csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évesen nő létemre csak dugni akarnak velem?

Figyelt kérdés
Akkor nem túl előnyös a külsőm komoly kapcsolathoz?
2021. jún. 3. 21:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
69%

"Ha ez a metódus marad, mindig ez lesz a végeredmény, mert akik mernek random ismerkedni azok általában szexmániásak is és nem nagyon vágynak többre. A többiek pedig nem mernek próbálkozni - főleg nem "csak úgy" az utcán, diszkóban, munkahelyen stb."


Na de akkor meg hogy? Amelyik oda mer jönni, csak szexet akar, a többi meg nem jön oda...

Így azért nehéz lesz változtatni :)

2021. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%

Én is dugnék veled....

Na látod ez a baromi nagy különbség férfi és nő között

Még ha tényleg full csúnya vagy akkor is rommá kurnànak.

Én ronda pasi vagyok és semmi szex az életembe....

A komoly kapcsolatban csekèly szerepe van a külsőnek

2021. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
66%
22: nem, ez a kulonbseg igenyes ferfi es rusnya incel kozott. elarulom, ha a te fajtad dugna valakit, az egy normalis nonek 0-nak szamit.
2021. jún. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, de nem feltétlenül.

Az alábbiakat kellene végiggondolnod:

- kiknek adsz egyáltalán esélyt ismerkedésre? Ha pl. nagyon sok mindenkit kiszórsz felszínes okok miatt (túl jófiús / nem elég izmos / "uncsi külsejű" / nem elég vagány vagy divatos öltözködésű stb.), akkor már ott van a megoldás, hogy nem te kellesz csak szexre férfiaknak, hanem neked kell csak olyan férfi, aki a szexre megy

- hozzád képest sokkal jobban néznek-e ki azok a férfiaknak, akiknek esélyt adsz (sok ember hasonlót vagy jobbat keres, mint önmaga, max. vannak férfiak, akiknek dugásra jó a rosszabb is, de kapcsolatra nem)

- hol ismerkedsz

- adsz-e bármilyen olyan jelet, ami alapján a "mezei férfi" azt hiheti, hogy te csak szexre vagy alkalmas? (pl. mennyire öltözködésű kihívóan vagy kihívónak tűnően - nagy mellekkel rendelkező nőként 2x meg kell gondolnom pl. egy sima V kivágású felsőt is emiatt :D -, mennyire vagy flörtölős / incselkedős, mennyire célozgatsz pajzánul, mennyire vannak szexuálisabb jellegű megjegyzéseid; olyan helyzetekben ismerkedsz-e, ahol van alkohol a képben és ha spicces vagy, hogy viselkedsz; társkeresőn mennyire fogalmazol választékosan és mennyire írsz helyesen; milyen képeid vannak kint - pl. ha ilyen bikinis csücsörítős, akkor lehetsz akármilyen főorvos, az első benyomásuk az lesz, hogy ribiiiiii


Amúgy vannak oldalak, ahol fel tudod rakni a fotódat anonim értékelésre, ott azért reális képet kapsz arról, hogy a nagy többség szerint milyen a külsőd az átlaghoz képest

2021. jún. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
37%
Ne lássák rajtad hogy érdeklődsz irántuk. Akkor leszarnak. Szard le te őket, hidd el rögtön futni fognak utánad. Tapasztalat.
2021. jún. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Noren1989 ***** válasza:

Én is arra tippelek, hogy a jellemeddel, ismerkedési szokàsaiddal lehet a gond. Ha szexre megfelel a külsőd, normàliséknàl az elég kapcsolatra is.


Ha viszont akinek szexre kellesz, a klasszik, vàlogatàs nélküli szakmunkàsjózsik...na akkor a külsőddel is lehet gond.


Gyermeked van? Mentàlis gondod? Esetleg túl sok belovagolt férfi?

2021. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
90%

21.


Olyan téren "lépj te elsőnek" egy visszafogottabb emberrel szemben, hogy majd úgy tűnik, mintha ő kezdte volna. Elvileg ez egy működőképes gyakorlat, több női ismerősöm meséli ezt a férjével/barátjával kapcsolatban. És sokuknál indul úgy a történet, mint nálad, hogy előtte csak kihasználták őket.


Persze kell hozzá egy kis ravaszság és jól kell választani.


Férfiakra ez ugyanúgy értendő, mert ők is mindig ugyanabban a ciklikus körben vannak (mármint azok akik nem csak szexre hajtanak).

2021. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes mód azt mondják hogy a mindig a nő választ, csak elhitetik velünk az ellenkezőjét.

Akkor hogy van ez? Valahogy csak te hozod ezt magadra.

2021. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
57%

28.


A fene tudja. De még engem is - érted engem aki ronda vagyok, szegény és rigolyás - is az exeim szedtek össze. Az összes első lépést ők tették meg, nem én.


És nem is értem hogyan, máig sem. Ha tudnám az okát, akkor rájátszanék, hogy megint legyen esélyem, mert rondább és szegényebb nem lettem azóta (mondjuk javulás sem történt), a személyiségem talán javult egy kicsit.


Lehet nincs ebben semmi logika és csak a szerencsén múlik. De azért van 1-2 dolog ami talán mintának tekinthető. Pl. ha valaki ragaszkodik a nemi szerepekhez már a randik idején, az utána nem értem miért lepődik meg, hogy akivel összejött az minden másban is így gondolkodik, amikor már az elején egyértelmű volt.

2021. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy a külsődnek köze lenne hozzá. Sőt jellemzően a szép nőket akarja mindenki megdönteni. A személyiséged lesz az, ami miatt valaki csak egyszer akar ezt megtenni, vagy egy életen át akarja ismételni rendszeresen. :)
2021. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!