Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetedben vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetedben vagy az ismeretségi körödben mennyi a szingli?

Figyelt kérdés
Nem 1x olvasom, hogy TÖMEGES szingliség van, és ez mekkora társadalmi probléma. Nyílván csak egy újjabb incel agymenés, mert az én környezetemben nem tapasztaltam ilyesmit, vagy ti igen? Mert ha tévedek, javítsatok ki.. :)

2021. jún. 5. 13:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Rokonságomban egy 39 éves pasi, ő tesz rá, nem ismerkedik. Átlag felett jól keres, saját lakása van, és nem is ronda (mármint a pasi).

Baráti körömben egy 26 éves lány van, aki szingli, szép, csinos, ápolt, művelt, felsőfokú végzettsége van, mindehhez szolid, csendes. Ő a szüleivel lakik még (egyszem gyerekük).

Mást így hirtelen nem tudok a látóteremben.

2021. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
6 barátom közül 3nak nincs párkapcsolata. Az egyik bénázik, a másik most szakított, a harmadik nem lenne ellene, ha lenne, de tökéletesen megvan egyedül. 20 alatt vagyunk.
2021. jún. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A lány ismerőseim közül kb. 100% kapcsolatban van, a fiú ismerőseimnek meg szerintem kb. 50-60%-a szingli. Persze arról nincs tudomásom, hogy kinek milyen lazább kapcsolata van pl. esetleg, amit a nyilvánosság előtt nem reklámoz.


És igen, nem jön össze a matek, mert mérnöki karra járok. A lányok aránya kb. 5 %. (villanykar)


21F

2021. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!