Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetedben vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetedben vagy az ismeretségi körödben mennyi a szingli?

Figyelt kérdés
Nem 1x olvasom, hogy TÖMEGES szingliség van, és ez mekkora társadalmi probléma. Nyílván csak egy újjabb incel agymenés, mert az én környezetemben nem tapasztaltam ilyesmit, vagy ti igen? Mert ha tévedek, javítsatok ki.. :)

2021. jún. 5. 13:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfi nincs, nő van néhány 40+ (szintén mindenki diplomás értelmiségi)
2021. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%
Látod, ez a baj, pedig férfi kellene :D
2021. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
Öcsém szingli 40 évesen, a szeretőm is szingli 39 évesen (bár már volt férjnél, csak elvált) .
2021. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Elég sok
2021. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%
És ők hol ismerkednek? Mert én még el sem kezdtem, azt sem tudom, hogy kezdjek neki, 16 évig voltam házas.
2021. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Negyvenes korosztályban velem együtt öt ilyet tudok, kettő nő és három férfi. Mindenki más kapcsolatban van vagy házas.
2021. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Nehéz jó számot mondani. Én 37 vagyok és ronda, de többségében top nőknél népszerű haverjaim vannak. Ők meg ugye csak szép nőkkel gurigáznak. Közöttük ez a szám elég nagy. Ha tippelnem kéne akkor 80%-ra raknám mindkét oldalt.


De gyorsan tegyük hozzá, ez nem azt jelenti mint nálam, hogy egyedül töltik az estéket. Ha csak azt nézem, amikor szórakozóhelyről haverjaim nőket vittek haza, akkor az elmúlt 10 évben min 100 nő megvolt nekik fejenként. És ez csak a hétvége. Nyilván nem követem 24/7 a munkásságukat úgyhogy ez a szám bizonyosan nagyobb.


Pl. fent említett haverjaimnak az elmúlt 10-15 évben szerintem 1 "barátnőjük" volt átlagban, akit mondjuk fél évig megtartottak.


És ugye mivel nőket visznek haza, ezért a másik oldal is hasonló számokat kell, hogy hozzon.

2021. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

Az én ismeretségi köröm fiatal húszas korosztály, 60% szingli, és akkor lehet, még keveset is mondtam. Srácok eddig nem nagyon mertek próbálkozni, vagy nagyon problémás csajokon nem tudták túltenni magukat, vagy még totál nem készek a kapcsolatra, csak szexelni akarnak. Ide tartozik, hogy a fiú ismerőseim jó része mérnök szakon tanul.

Lányok egy része nagyon visszahúzódó, konzervatív, másik részének volt 1-2 pár hónapos, max 2-3 éves kapcsolata, de ők se falják a pasikat.

Maradék 40% kb vegyesen fiú és lány, akik kapcsolatban vannak, ők se túl régóta.

Nem tudom, hogy a covid tett be ennyire, vagy csak arról van szó, hogy a korunkbeli fiúk nem tudnak (félénkek és tapasztalatlanok) vagy nem akarnak kapcsolatot (csak szexet, fwb). A lány ismerőseim meg talán nem járnak elég fiús/vegyes közösségbe. Nem tudom az okokat, de most hogy így feltetted a kérdést, elég megdöbbentő volt átgondolni.

21L

2021. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok, 1 fiú barátom szingli

A többi fiú és lány barátom vagy munkatarsam is kapcsolatban van.

25-35 évesek kB

2021. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
62%
Itt eléggé sok. Jellemzően a férfiak nagyrésze azért szingli, mert mindenkitől kosarat kap, a nők (pl. két unokatestvérem) meg azért, mert nekik még Betmen és Szupermen szerelemgyereke se lenne elég jó, amint megismernek egy új fazont, azonnal a hibákat kezdik keresgélni benne.
2021. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!