Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párotok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párotok aki nehezen vagy egyáltalán nem mutatta ki a szeretetét felétek?

Figyelt kérdés
Elmondta, hogy még a hozzá közel állóknak sem mutatja ki azt, hogy mit érez valójában. Hogy lehet kezelni az ilyen embert?
2021. jún. 6. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Jobb lesz, ha megtanulja éreztetni veled, hogy szeret téged, különben belhal a kapcsolat. Szeretetnyelveket javaslom kiindulásnak.
2021. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Próbáltam türelmes lenni, de csak egyre jobban szenvedtem. A mostani párom teljesen más. Nem is értem, hogy bírtam egy olyan emberrel.
2021. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
igen, szakítottam vele. Nem akarok érzelmi posványban élni.
2021. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Nekem volt mellette online pasim akivel oda vissza mentek a szerelemvallomasok koztunk es siman csak közöltem hogy te úgyse tudod ezt megadni nekem meg erre szüksegem van szoval..

Azóta inkabb kimutatja(es nagyin jó mederbe is kerult a kapcsolatunk)es tiltatta velem a sràcot.

2021. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
*szoval személyesen is volt barátom aki sóherkedett a szeretettel, ogy online is volt egy aki meg még többet is nyujtott szívbol szerelemmel mint amire vágytam. Én nem akadok fent dolgokon.amit ha egy ember nem tud megadni megadja kettő. Faék egyszeruen élek.
2021. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Mit akarsz rajta kezelni? O ilyen, te meg nem. Majd mindenki talal olyat, akinek megfelel a szemelyisege. Ebben mit akarsz kinlodni?
2021. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Volt, akinek nagyon nehezére esett, ő mondjuk Aspergeres volt. Nem volt könnyű, de kialakítottuk a magunk kis szeretetnyelvét és sokat fejlődött úgy általában az érzelmei kezelésében és kimutatásában.
2021. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen párom, mert nem tudnám magam elképzelni egy olyan férfival, aki nem érezteti, nem mutatja ki, hogy szeret.
2021. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!