Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi egy nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi egy nagyon nagy veszekedés után azt mondja hogy soha többé nem akar látni meg,hogy első dolga lesz letiltani engem mindenhonnan,akkor miért nem tilt le?

Figyelt kérdés
1 hét telt el a veszekedés óta,rá 5 napra írt már nekem...

2021. jún. 8. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Tiltsd le te. Ha ezzel dobálózik és nem kér térden csúszva bocsánatot, maximum 1 órán belül, akkor 5 nap után már nem kell vele vergődni. Ne hagyd, hogy szórakozzon veled.
2021. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert hangember. Egy sima csicska.
2021. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Azért mert szeret, de ettől nem vagy előrébb.

1-es Ha valaki ilyet mond, akkor szerinted neki kell bocsánatot kérni? Valószínűleg halálra sértették.

2021. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Azért nem tilt le, mert nem akar letiltani, szeret még, csak dühében mondta. Te dolgod eldönteni, ezt megengeded-e neki vagy sem.
2021. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
3 Őő, nem egészen értem miről írsz. Én azt írtam, hogy annak kell bocsánatot kérni, aki a kapcsolat megszakításával fenyegetőzik és 5 napra eltűnik. Ilyet ne mondjon senki, ha nem gondolja komolyan.
2021. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
5 Ja, még annyit kifejtenék, ha nem világos. Felnőtt emberektől elfogadhatatlan, hogy idegből ilyet mondjanak és csak úgy eltűnjenek. A gyerekek még dobálózhatnak felelőtlenül ezzel-azzal, a felnőttek legyenek tisztában azzal, hogy a szavaiknak van súlya. Mert ha nincs, az probléma. Komolytalan az egész ember. Ha ennyire megbántották, amint írod, hogy ezt mondta és így viselkedett, akkor ne csináljon segget a szájából és tartsa magát ahhoz, amit a viselkedésével és szavaival kommunikál.
2021. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Min vesztetek össze ennyire?

Nekem is voltak nagy vitáim az exemmel, elég csúnyák. De 1x nem mondtunk egymásnak ilyet. Az ilyen nem szeret, csak játszmázik. Én hagynám a francba. Megszokja, hogy bánhat veled így, aztán egyáltalán nem fog tisztelni.

2021. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja, hogy agyalsz rajta. Kajak felnőttek vagytok?
2021. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!