Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy kapcsolatnak minden előjel nélkül lesz vége? Nincsenek veszekedések, problémák stb.

Figyelt kérdés
Nem aktuális az életembe a kérdés, csak egy ismerősömmel beszélgettünk erről és kíváncsi vagyok a véleményekre😅
2021. márc. 5. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Létezik.
2021. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Előjelek mindig vannak szerintem,csak nem veszik észre/nem akarják észrevenni.
2021. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, tinikorban gyakori az ilyen szánalmas variálás. Felnőtteknél azért hónapokkal előre lehet sejteni. Ha normálisak a felek, még akkor szólnak egymásnak, mikor lehet javítani rajta. Egy rendes, érett kapcsolat a sokadik figyelmeztetés után ér véget általában.
2021. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Aki írta, hogy létezik. De végülis ha nincsenek előjelek, megcsalások, veszekedések stb, akkor miért érne véget szerinted?

Egyékbént a 2-essel értek egyet én is, hogy szerintem apró előjelek vannak csak az emberek nem veszik észre. Az előző kapcsolatomban én is azt hittem nem voltak előjelek, aztán tiszta fejjel már látom mennyi is volt.

2021. márc. 5. 08:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szakítás esetében az egyik fél biztosan régóta forgatja a fejében a szakítást, de vagy ügyesen palástolja és csak halmozza magában végül kirobban, vagy a másik fél annyira elvakult a szerelemtől, hogy nem látja az előjeleket.
2021. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4 Mert az emberi kapcsolatok nem ilyen faék egyszerűek. Nem hagysz ott valakit csak úgy, akivel összejöttél, mert szeretted. A barátait sem hagyja csak úgy ott az ember, ha egyszer jóban voltak. Egy kapcsolatban még az sem opció, ha két ember eltávolodik, mint az egymástól távol elő barátok esetében, mert annál szorosabb az.
2021. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem az 1-es vagyok, de szerintem olyan esetben létezhet, ha az egyik fél rettentő jó színész. Simán meg tudja játszani sajnos manapság már rengeteg ember magát.

Nincs veszekedés, nincsenek problémák? Hát, mert igazából nem érdekli, sz.rik bele. Benne marad a kapcsolatban, míg nem talál mást. Szerintem.

2021. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld :) Érdekes vélemények, de egyébként egyetértek. Bár szerintem gyakoribb az, hogy elvakult az egyik fél a szerelemtől és nem veszi észre.
2021. márc. 5. 09:06
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem letezik ilyen, viszont rengeteg ember figyelmetlen. Na, szerintuk letezik.
2021. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

1-es vagyok. Igen létezik.

Van mikor az egyik fél nagyon átakarja formálni a másikat. Kontrollálással , szabályokkal, hogy azt hiszi , hogy a másik milyen boldog mellette.

Mikor megtörténik a megcsalás , elhagyás, akkor jön az, hogy én mindig csak jót akartam.

Holott sosem érdekelte a partner igénye ,érdeke stb.

2021. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!