Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltok ha egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok ha egy nagyon jó pasit láttok egy csúnya duci nővel kézenfogva?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 21:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy ott egy pasi meg egy nő. Próbálok nem nekik menni, aztán foglalkozok tovább a saját dolgommal.
2021. jún. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha boldogok együtt, csak így tovább. Simán lehet, hogy a srácnak ez az esete. De fordított esetben is így gondolnám.
2021. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ritka mint a fehér holló.
2021. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 BeefEater ***** válasza:
Semmit.
2021. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
18%
nagy luka van a nőnek és hatalmas elefánt kukija a palinak,,
2021. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Csak szép duci lányokat láttam még jópasival csúnyákat nem...
2021. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

17-essel értek egyet


Amikor összejöttek, a csaj még vékony volt, utána hízott el, de addigra a pasi megszerette. Ismerek konkrét ilyen esetet

2022. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

27

Ja, mert az tökéletesen lehetetlen, hogy vannak férfiak, akik a telt nőket szeretik... 😏

2022. okt. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

28:

A kövérség egy egészségtelen állapot, az nem jellemző, hogy az ember az egeszsegzelenség jegyeit magán viselő személyhez vonzodjon, kiveve ha a személyiségéhez vonzódik vagy kifejezetten perverz.

2022. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
45%
na, én konkrétan 2 ilyen esetről is tudok. Mindkét pasi 10/10, az egyik baromi gazdag is. A nők arcra igen csak csúnyák voltak már megismerkedésük előtt, testalkatuk nem kövér, de amorf, tehát tlibesz@rt búvárruha. Mindkét nő elhízott a későbbiekben a pasik mellet, és még mindig együtt vannak. Én már azt sem értettem, hogy hogyan állhattak le velük, mikor még csak szimplán csúnyák voltak. Az egyik pasi nagy nőcsábász volt, bárkit megkaphatott volna, mégis őt vette el, vállalt vele gyereket. Egy szép arc, molett nő kombinációt még meg tudnék érteni, na de egy csúnya arcú nő semmilyen alakkal, később pedig kifejezetten elhízva...nem értem. Az egyik esetben ráadásul a nő még idősebb is volt a pasinál pár évvel. Közös fotóikon is annyira látszik, hogy borzasztóan elütnek egymástól. Rajtuk kívül találkoztam még egy-két ilyen párocskával, ahol a nő bűn ronda volt, a férfi kifejezetten jóképű. Létező eset, evolúciós okai vannak. A férfi biztonságban szeretné tudni a génjeit, azaz, nem kell félnie, hogy valaki elcsábítja a nőt, vagy hogy nem a vér szerinti gyerekét neveli stb. Tehát számára előny, ha a nő nem túlságosan szép. Viszonyt a kövér nőktől általában azért irtóznak a pasik, mert tudat alatt azt juttatja eszükbe, hogy terhes, ezért nem lesz kívánatos, mert ugye nem reprodukció képes abban az állapotában.
jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!