Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondjátok a sima randit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondjátok a sima randit is ha mensi van?

Figyelt kérdés
Sima randi olyan ahol nincs szex. Nem a legerősebb napon, hanem akkor is lemondjátok ha már kevesebb van vagy titeket nem zavar? Főleg nyáron ilyenkor erősebb a testszag is mensikor.
2021. jún. 9. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat...nalam az elso 3 nap szokott több lenni, ha lehet nem olyankorra időzítek. Ha pont akkorra esik be akkor en lehet ajánlanek másik napot.


De amikor már nem sok meg nem görcsölök akkor nem mondanam le.

2021. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
99%
Kifogásnak jó lehet, ha igazából nem akarsz semmit az illetőtől. De amúgy eszembe se jutott normálisan zajló menstruáció miatt lemondani a randit. Nyilván ha fetrengsz a görcsöktől vagy kóroson sokat vérzel, az más.
2021. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Én emiatt nem mondanék le randit. Előbb-utóbb úgyis "kell" találkoznotok "akkor", vagy azt tervezed esetleg, hogy esetleg 10 év múlva is elbújsz arra a 3-5 napra? Ha normális a srác, akkor ebből nem fog gondot csinálni. Nyilván azért tusolj le randi előtt, ha lehet, használj frissítő kendőt, és ne vmi olcsó műanyag bugyi legyen rajtad.
2021. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább áttenném egy másik napra, ha megoldható. Nekem az első két-három nap erősebb, illetve szerencsére nem vagyok olyan típus, akinek nagyon fáj, görcsöl a hasa, de a hangulatom olyankor katasztrófa. Sokkal ingerlékenyebb vagyok, türelmetlenebb vagyok, lustább vagyok stb., olyankor legszívesebben tényleg csak letudom a kötelező dolgokat és utána befekszem az ágyba, alszok, sorozatot nézek. Nem lenne kedvem egy randihoz, hogy most szépen felöltözzek, találkozzunk, beszélgessünk, ide menjünk stb. Valamint az első napokban gyakorlatilag azon jár az eszem, hogy van-e nálam elég tampon, átáztam-e, hol tudok cserélni stb. Úgyhogy én inkább elodáznám a randit vagy maximum tényleg az utolsó napokra tenném. Ha valaki amúgy jól viseli stb., akkor amúgy nincs vele gond. Én nem vagyok ilyen sajnos :D
2021. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok 4.
2021. jún. 9. 09:54
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Fèrfi szemmel, szerintem ne mond le. Csak úgy csináld, hogy neked és neki is kényelmes legyen.
2021. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

miert mondanam le, ha nem vagyok rosszul? aki normalisan tisztalkodik es igenyes, annak nem lesz erosebb ‘testszaga’ sem ilyenkor. olyan helyre kell menni, ahol van rendes mosdo es tudsz normalisan tamoont cserelni, ennyi.

ha meg a szex miatt kerdezed, ha odaig jutunk, szolok elotte, de eddig soha senkit nem zavart es engem sem szokott.. nem ertem, miert kene egy randit lemondani emiatt.

2021. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzem magam bármi miatt, akkor lemondom - ebbe beletartozik az is, ha a menzesz miatt érzem magam rosszul, legyen az görcs, hányinger, fejfájás vagy "csak" rossz hangulat. Ha nem visel meg, akkor viszont nem mondom le, kényelmesen öltözöm és igyekszem úgy alakítani, hogy legyen tiszta mosdó a közelben.
2021. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Biztosan nem mondanám le.

Attól mert menstruálok még ugyanúgy járok dolgozni, vásárolni stb. Igaz be kell vennem jópár fájdalomcsillapítót, de ettől nem mondanék le semmit.

2021. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

3. vagyok

Nyilván ha vki brutálisan görcsöl, és alapvetően otthon fekve nyíg mensi alatt, mert annyira fáj neki, azt megértem, ha átteszi az időpontot. De a kérdésben azért nem volt erre utalás.

2021. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!