Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz férjként feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz férjként feldolgoznom, hogy a feleségem haja szinte mind kihullott a múlt hónapban. Hogy rendezzem ezt el magamban?

Figyelt kérdés
Nem betegség miatt, hanem egy nagyon rosszul sikerült hajfestési kísérlet miatt. Én váltig elleneztem, hogy befestesse a haját, éreztem, hogy ennyire ritka és vékony szálú hajjal baj lesz festéskor, de erre, hogy szinte mind ki fog hullani, én sem számítottam. Azóta parókát visel. Most már életünk végéig parókában kell őt látnom?

2021. jún. 10. 22:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is elég hihetetlen a sztori, hogy egy hónapja történt és nem a bőrgyógyászhoz rohant azonnal hanem vesz egy parókát. Ezt a kihullást sem értem. Letörni szokott, főleg rosszul sikerült szőkítésnél.

De ez a kihullás, meg paróka orvos helyett, aztán 1 hónap múlva nyafogás a férfi által a gyk-n a párkapcsolatok rovatban hogy őt sajnálgassák a látvány miatt, hááát... Amennyiben igaz a kérdés akkor is őt sajnálom, nem téged. Méghogy te hogy dolgozd fel. Elsősorban annak a nőnek van feldolgoznivalója aki megkopaszodott.

De bocs, nem hiszem el a sztorit.

2021. jún. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Vissza fog nőni, ahogy a gyantázás után is visszanő a szőr.

A haj is szőr.

Használjon hajszeszt, az segít.

2021. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
92%

Ha hullik a haja, az lehet vitamin hiánytól is. Kezdjen el szedni biotint.


Amúgy egy hajfestéstől nem kéne, hogy kihulljon a haja, nem ártana neki egy vérképet csináltatni, elképzelhető hogy valamilyen hiánya van. A cink és a biotin hiány szokott ilyen tüneteket csinálni.


Szed vitamint?

2021. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2%
Kérdező, legközelebb ne tegyél fel kérdést, vagy legalábbis ne ebben a kategóriában. Tele van nulla önbizalmú testképzavaros emberekkel, akik szemében bárki, akinek számít a külső, csakis egy felszínes önző disznó lehet.
2021. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom a szokásos kopasznős-parókás troll.

Sima festéktől nem fog így hullani, máskor élethűbb sztorit találj ki, figyelj a részletekre. :)

2021. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
96%

Kamu.

Maximum letöredezik 2 centisre egy nagyon elrontott hajfestésnél, de ki nem hullik.

2021. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak haj, te spirituális fogyatékos.
2021. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!