Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz férjként feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz férjként feldolgoznom, hogy a feleségem haja szinte mind kihullott a múlt hónapban. Hogy rendezzem ezt el magamban?

Figyelt kérdés
Nem betegség miatt, hanem egy nagyon rosszul sikerült hajfestési kísérlet miatt. Én váltig elleneztem, hogy befestesse a haját, éreztem, hogy ennyire ritka és vékony szálú hajjal baj lesz festéskor, de erre, hogy szinte mind ki fog hullani, én sem számítottam. Azóta parókát visel. Most már életünk végéig parókában kell őt látnom?

2021. jún. 10. 22:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

#8 ja nekem is gyanús, hogy megint kamu, de már úgy megszoktam itt :D

Természetesen a drága kérdező meg se mer mukkani ilyenkor :D

2021. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Miért lenne kamu. Húgomnak a covid oltás után kellett paróka, csomókban hullott a haja. Most /varga?/ hajszeszt használ. Kicsit jobb már a helyzet. Kérdező, biztos a hajfesték kavart be?
2021. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én mindenféle hajfestésnek elvi ellenzője vagyok. A természetes hajszíneket szeretem. A feleségemre rájött a festethetnék, és mindenáron be akarta festeni a haját. Pedig szép volt a haja, csak kicsit őszült, de nekem így is jó volt. Először a fodrásznő sem akarta neki befesteni, le akarta beszélni, de a feleségem addig erőszakoskodott, míg megpróbálta. Amikor hazajött és megfésülködött, már egy csomó hajszál benne maradt a fésűben. Másnap a párnája volt tele hajjal. A reggeli fésülködéskor aztán elszabadult a pokol: jött ki csomókban minden. Pont úgy, mint a nővéremnek, amikor kemoterápiát kapott. Én előre tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége. Autóba ültünk, visszamentünk a fodrásznőhöz, akit én meg akartam fojtani, agyon akartam ütni, de a nő védekezett, hogy ő nem hibás, ő félórán át könyörgött, hogy ne kelljen festeni, a feleségem ragaszkodott hozzá. De én nem értem, hogy ő meg miért ragaszkodott ennyire ehhez az őrült ötlethez, ha még a fodrásznő is látta előre, hogy nem lesz jó vége, nem kéne belefogni.
2021. jún. 11. 00:23
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
Hú de önző vagy! Agyam eldobom.
2021. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Akár egy olasz vígjátékban
2021. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

Kamu.

Egy fodrász sem győzködi fel óráig az őszülő vendéget, hogy be tessék be a haját.

2021. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ha ilyen tortenne, mindenkit sokkolna, most hiaba huhogunk. Szomoru a masikat latni hirtelen megvaltozva. Akkor is, ha nem igaz a sztori.
2021. jún. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

Kamu.

Ilyen maximum durva szőkítésnél lehet, ha nem óvatosan csinálják, de ez egy olyan embernél, aki előtte nem festette a haját, kizárt (természetes hajat nagyon könnyű kíméletesen szőkíteni).

2021. jún. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%

Durva szőkítésnél sincs ilyen, de még elrontott dauernál sem..

Max. le kell vágni rövidre a hajat, de hogy kihullana az egész mint a kemoterápiánál, na hagyjuk már.

2021. jún. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez igaz akkor elég nagy állat vagy. Igen te kérdező!
2021. jún. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!