Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert utasitotta vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert utasitotta vissza szexualis kozeledesem ez a ferfi? Bunronda lennek?

Figyelt kérdés
Minden kepzeletet felulmulo hevesseggel ostrolmoltam egy ferfit ket honapig es nem tudtam az ágyamba vinni. Ghostingolt a mult heten. Meg 160000- es wellnesshetvegere is meghivtam,de nem jott. Meg a baratomat is elhagytam erte, de akkor se jott. 200 kommentet irtam a videoi ala. Egesz nap csak vele cseteltem. Megorultem tole teljesen.
2021. jún. 11. 01:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

"Minden kepzeletet felulmulo hevesseggel ostrolmoltam egy ferfit ket honapig"


Na, ez az a hozzáállás, amitől minden épeszű ember azonnal menekülőre fogja.

2021. jún. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
21%
Zaklattad, csak a farkad nem tudtad a kezebe adni. Haat, meg dugni sem akart. Bocs, keso van, nem esett le, hogy troll vagy. Valoszinuleg meg attol is elmenne a kedve, akit esetleg megdugott volna.
2021. jún. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Farkam? No vagyok...
2021. jún. 11. 02:05
 4/31 A kérdező kommentje:

Nem fogta azonnal menekulore. Harom het ostromlas utan megszolalt, majd harom hetig cseteltunk egyre novekvo intenzitassal,melyseggel, atelessel.

A csucsponton eltunt nyomtalanul.

2021. jún. 11. 02:07
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll.
2021. jún. 11. 02:08
 6/31 A kérdező kommentje:
Ez a ferfi teljesen megorit engem. Annyira odaig vagyok erte, hogy szinte barmit megadnek erte.
2021. jún. 11. 02:12
 7/31 A kérdező kommentje:
Eloszor hetekig zaklattam, igen, mar feltem, hogy fel fog jelenteni. Amikor egyszercsak megszolalt nagyon kedvesen es onnantol kezdetet vette a haromhetes orulet, haromhetes cseteles vele. Mikozben egyre inkabb tanujelet adta annak, hogy mennyire tetszem en is neki. Tobbszor talalkozot kertem tole, de csak hitegetett, talalkozni, azt nem akart. Az utolso elotti ilyen kiserletemnel eltunt.
2021. jún. 11. 02:18
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ronda vagy, hanem őrült, ez sokkal rosszabb alternatíva. Ha csak egyszer is belemegy az életben nem vakar le, gondolom ennyire viszont nem vagy jó nő.
2021. jún. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Aha, ertem.
2021. jún. 11. 02:30
 10/31 A kérdező kommentje:
Orult vagyok, igen.
2021. jún. 11. 02:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!