Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kellene találkozni?

Figyelt kérdés
Interneten való ismerkedésről van szó. 110 km van köztünk. Kb 2,5-3 hónapja beszélünk minden nap. Én vagyok a nő, és nem hiszem hogy nekem kellene utazgatnom a férfihez az első találkozásra. Mindig az a válasz hogy majd megoldja, de semmi konkrétum. Nem fogok én erre sok hónapot pazarolni, de kb szerintetek még mennyit várjak? Nekem már kezd elmúlni a lelkesedésem.
2021. jún. 16. 14:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

7# Ne sajnáld, nem a te hibád. Hidd el, egy férfi ha akar valamit, mintha puskából lőtték volna iramodik feléd, annyira egyértelművé teszi hogy jönni akar hozzád, hogy azt lehetetlen félreérteni.


Ha meg ő bizonytalan benned hogy te mit akarsz, akkor meg életbe lép a 8# válaszoló kommentje.

2021. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
110km nem egy beláthatatlan távolság, 1,5 órás út, ha minden nap beszéltek, akkor kellene, hogy olyan fontos legyél, hogy ezt megtegye, ez a megoldom csak duma. Nem lehet, hogy nem független?
2021. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
De független ez viszont biztos, meg az is hogy úgy néz ki igazatok van, meg én is jól érzem, hogy csak szórakozik velem. Én is ugy gondolom hogyha akarná a találkozást akkor megoldaná. Én meg nem hiszem hogy képes leszek cseverészni úgy, hogy nincs találkozás.
2021. jún. 16. 15:07
 14/33 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg sajnálom, mert a találkozás hiányát leszámítva nincs gond köztünk, de ez azért így hogy semmi nincs kilátásban, már nem járja, értelmetlen energia befektetés.
2021. jún. 16. 15:09
 15/33 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*ba. Aki akar találkozni,az nem vár hónapokat..Tapasztalat.
2021. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Szerintem is, aki akarja az megoldja. Annak meg nulla értelme hogy pl még 3 hónapig beszélgetünk, aztán én szerintem addigra úgy meg fogom unni ezt, hogy akkor meg már én nem akarnék találkozni. Tényleg rossz érzés, de a valóság az bizony az, hogy ennek nincs értelme, ebbe kár több érzelmet és energiát raknom. Szomorú de ez van.
2021. jún. 16. 15:14
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként írom, hogy 1-2 hét után mindig találkoztam élőben, nem húztam tovább.
2021. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
17-es, igen igazad is van! Ez előtt volt már netes ismerkedésből rendes kapcsolatom. 220 km volt köztünk és 1.5 hónap után találkoztunk először. Ott tudtam éreztem hogy a másik fél valóban akar találkozni velem. Itt meg kisebb a távolság, és mégis ez van. Olyan helyzetet meg magamnak nem akarok hogy x hónapig még elhúzni az időt, én pedig megunom, de ha jönne találkoznánk (max először és utoljára) és akkor meg neki mindenféle elvárása lenne pl x hónapja beszélünk akkor legyen szex is találkozásnál stb.
2021. jún. 16. 15:19
 19/33 anonim ***** válasza:

17-es vagyok. Igen, én is így gondolom. Volt, hogy 1-2 hétnél idő telt el, mert az adott hölgy nem akart velem korábban találkozni, de annak általában az lett a vége, hogy sok ígéretes chatelés után nem is jöttünk be egymásnak élőben, annyira fals az online világ. Ezért mielőbb érdemes találkozni szerintem.


Én a helyedben mondanám neki, hogy te nem akarod húzni, mert az nem vezet sehova, döntse el, hogy akar-e élő randit.

2021. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta mindig hogy akar, és hogy majd megoldja. Na a majddal finoman szólva kitörölhetem a popsim. Szóval nem is értem hogy tőlem mit vár így?
2021. jún. 16. 15:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!