Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kellene találkozni?

Figyelt kérdés
Interneten való ismerkedésről van szó. 110 km van köztünk. Kb 2,5-3 hónapja beszélünk minden nap. Én vagyok a nő, és nem hiszem hogy nekem kellene utazgatnom a férfihez az első találkozásra. Mindig az a válasz hogy majd megoldja, de semmi konkrétum. Nem fogok én erre sok hónapot pazarolni, de kb szerintetek még mennyit várjak? Nekem már kezd elmúlni a lelkesedésem.
2021. jún. 16. 14:31
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Én keressem a megoldást a találkozásra? Én utazgassak fel egy férfihez akivel élőben azt sem tudom hogy fogom érezni magam? Szóval kezdem unni, a lelkesedésem sem az igazi már, mert mire is volnék lelkes?
2021. jún. 16. 15:34
 22/33 anonim ***** válasza:
17-es vagyok - nem, ez fura, mert én férfiként mindig erőltettem a találkozást. Esetleg mondd el neki a kétségeidet, és mondd, hogy te pár héten belül találkoznál, vagy hagyjátok akkor. Én speciel mindig elmentem a hölgy városába, ha erről volt szó, szóval azt sem értem, miért ilyen körülményes a kiszemelted.
2021. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, bármikor szól hogy jön, én úgy rendezem a dolgaim hogy tudjak vele találkozni. Aki erre sem akar velem találkozni, az sosem fog akarni. Jól mondtad, körülményes. Én a problémamegoldás híve vagyok, de jelen helyzetben nőként azt mondom, ennek a megoldása nem az én feladatom. Mondani könnyű hogy bárcsak találkoznánk. Azért tennie is kéne. Azt hiszem én feladom ezt az egészet, mert ismerem magam, hogyha valaki így áll hozzám, abból én kiábrándulok.
2021. jún. 16. 16:14
 24/33 A kérdező kommentje:
Ahhoz meg kedvem nem volna hogy x hónap múlva na találkozzunk és örülnöm kéne meg a karjaiba zuhannom. Nekem ez nem megy.
2021. jún. 16. 16:15
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
50 km az buszon is csak 1 óra,szóval igen,félúton kéne találkozni! Az a te szegénységed, hogy nincs se jogsod, se semmi. Emiatt nem várhatod el, hogy ő leautózzon hozzád. Mert ez pont ugyanaz, mint hogy te nem mész le hozzá. Egy randiért pár órát utazni igazán semmiség. Főleg, ha már így hónapok óta hülyítitek egymást.
2021. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem én hülyítem a másikat! Az pedig hogy valakinek nincs jogsija az miert is szegénységi bizonyítvány? Amúgy igaz nincs közöd hozzá de bizonyos fényviszonyok közt nem látok jól, rövidlátó vagyok és ezért nem is akarnék vezetni tanulni sem. A rosszindulatod pedig pont a te szegénységi bizonyítványod.
2021. jún. 16. 19:19
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Amint lehet. Én egyszer így adtan egy kb másfél hetes ultimátumot. Hogy ha találkozni akar akkor jövő hét vasárnapig. Komolyan is gondoltam, nem akartam tovább pazarolni az időmet. Végül eljött, nem volt meg a kémia és továbbléptünk mindketten
2021. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is csalódott vagy, annyit megér 3 hónap, hogy kész helyzet elé állítod. Döntsd el, hogy te leszervezed a randit, csak jöjjön el; vagy megmondod, hogy záros határidőn belül találkozol vele, vagy ha ez nem érdekli felejtsen el. A szex meg nevetséges ilyen nyűglődés közepette, azt nyugodtan elfelejtheti, ha wellness hétvégét szervezne, akkor is megmondanám, hogy ok, de külön szobát akarok, ne is álmodjon róla.
2021. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki eddig is, hogy szól hogy jön, és úgy rendezem a dolgaim aznapra, hogy sokat tudjunk együtt lenni. Én már többet nem tehetek és nem is akarok azt hiszem. Elkeseredtem, értelmetlennek látom, nagyon kezdek kiábrándulni, és a lelkesedésem is kezd unalomba menni.
2021. jún. 16. 21:48
 30/33 anonim ***** válasza:
14%
Valóban nem csak te hülyíted a másikat, hanem te IS!!
2021. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!