Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elhagyni a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhagyni a páromat, nem tudom miért, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. Másfél éve vagyunk együtt. Úgy érzem nem szeretem, de elhagyni sem tudom, merem, mert mindig az együtt töltött idők, a közös élmények vagyis a jó oldala jut eszembe. Viszont sok mindenről lemondtam, nem beszélek a barátaimmal sem a családommal csak nagyon ritkán. Nem foglalkozom a hobbimmal, dolgozni járok majd haza és ennyi az életem.

Itt vele úgy érzem, hogy egy kalitkában, börtönben vagyok, de ha el akarom hagyni, akkor rögtön a jó dolgok jutnak eszembe, mintha nem tudnék elszakadni. Már teljesen felőröl ez a helyzet, nem érzem jól magam, sokszor érzem magam zavartnak, pánik szerű érzéseim vannak a monotonitás miatt, néha néha elkezdek sírni is.

Nem tudom, hogy ha elengedem, hogyan tegyem magam túl, hisz mindenről az eszembe jut. Tudom ez így most elég fura dolog, de ezt érzem. A párommal mondhatni erről nem is tudok beszélni, hisz nem érti meg. Folyton csak jár az agyam, gyenge ember vagyok sajnos és ezért nem tudom hogyan cselekedjek, nyilván nem fogja senki helyettem eldönteni, de elindulni sem tudok. Sokáig viszont nem akarom húzni, mert rámegyek.


2021. jún. 26. 09:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem szeretnék tovább panaszkodni, viszont jó, hogy valaki meghallgat és átérzi. Nehéz elindulni és biztosan nem is lesz egyszerű. Tényleg sok minden jó dolgot átéltem, talán azért is ilyen nehéz az érzelmi része számomra, mert Ő az első, akivel ilyesmiken átéltem. Viszont, ugyanennyi rosszat is már. Teljes mértékben kötődöm hozzá érzelmileg ez az igazság. Megerősítette bennem azt, hogy ő mindig mindent szinte jól csinál, tőle csak rosszabb nők vannak a világon, hogy rajta kívül mással már nem lehetek boldog és hogy gyakorlatilag neki alig van valami igénye felém. Mindeközben legtöbbször azt is megkaptam, hogy nem vagyok férfi, nem csinálok jól az életet, link vagyok stb. Abból a szempontból van igazság, hogy nem vagyok egy műszaki zseni, nem az vagyok aki hétvégén lemegy autót szerelni ilyesmi, inkább pl. főzök, takarítok stb.

Szóval most érzem, hogy nélküle óriási üresség lesz az életemben, pér pillanat csak a jó dolgok vannak az eszemben, vagy azok amiket jónak hiszek, de férfi létemre nem egyszer sírtam már miatta, amit okozott.

2021. jún. 27. 11:32
 12/24 anonim ***** válasza:
Miért tilt el tőlük?
2021. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő vagy.
2021. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
"Nem foglalkozom a hobbimmal, dolgozni járok majd haza és ennyi az életem." - ez biztos, hogy a párod miatt van?
2021. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Más miatt nem lehet. Hisz ő miatta mondtam le ezekről.
2021. júl. 2. 19:06
 16/24 anonim ***** válasza:
Miért kellett erről lemondanod?
2021. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mert ha már egy nő megy el melletem féltékeny.
2021. júl. 7. 17:44
 18/24 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a családhoz vagy a hobbihoz?
2021. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Azt írod, nem szereted. Ha azt akarod, hogy a szakítás örökre szóljon, mondd el ezt neki.

Lehet, hogy ezt érzi is rajtad, innen fakadhat a féltékenysége. A női megérzést nem szabad alábecsülni. Vagy lehet valós oka is rá, mert olyat teszel, nem tudjuk. Gondolom, ha a hobbid a horgászás lenne, féltékenykedni se lenne oka.


Sosem voltam féltékeny, ha a társam nem feszegette a határaimat vagy megbízhatóan viselkedett, vagy figyelmes volt és kimutatta a szeretetét.

Írod, hogy a párod hibáztat téged és rossznak állít be, el is gondolkodtál azon, hogy mi az, ami jogos részéről és mi az ami a beteges részbe hajlik át és nincs alapja?


Egy kapcsolat két emberből áll. Bár így, hogy nem szereted, nem is kellene ilyeneket gondolkodnod.


30/N

2021. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Véget ért a kapcsolatunk. Szeretem őt és szerettem is, nem mondtam, hogy nem szeretem. Nehéz időszak fog következni most, mert együtt éltünk x ideig.
2021. júl. 10. 04:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!