Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dobnád érte a barátnődet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnád érte a barátnődet vagy ellenállnál? Miért?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 3. 17:04
1 2
 1/19 anonim válasza:
97%
Miért dobnám egy olyanért, akit személyesen nem is ismerek? Miért kockáztatnék egy olyan mellett, akinek nem csak a külseje, hanem a belső tulajdonságai is tetszenek és szeretem?
2021. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez teljesen átlagos lány, a lányok 90%-a így néz ki...
2021. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem mintha lenne barátnőm, de nem dobnám. Nem ismerem a képen levő csajt. Semmit nem tudok az értékrendjéről, hogy miylen természetű, semmit.

Egy csinos pofi nem elég.

2021. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Èn úgy vagyok vell

Ha együtt vagyok egy növel

Nekem ö a leg szeb

2021. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Mert a párom 1000x szebb mint a képen lévő csaj.
2021. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem nehéz neki ellenállni 🤷‍♂️
2021. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Vagy a lany rakta ki, mert egy foglalt sracra izgul.

Annyira nem nagy szam egyebkent a lany, persze szep, de nem olyan, akiert barki azonnal dobna barkit szerintem.

2021. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nagyon zavarná. Nem azért csináltat az ember magáról profi fotókat, hogy utána rejtegesse.

Gyönyörű lány és elég vicces a szokásos gyikes leátlagosozás, kb. millióból egy néz ki így.

Nem vagyok pasi,csak kíváncsi voltam, mennyire van önismeretetek. Megnézném azt a pasit, aki egy ilyen csajt lepattint.

2021. júl. 3. 18:38
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Nincs barátnőm, szóval másszon csak rám.
2021. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

"kb. millióból egy néz ki így."


SZép ugyan a lány, de ez igen erős túlzás. SOkan hasonlóan szépek vagy még szebbek.

2021. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!