Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dobnád érte a barátnődet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnád érte a barátnődet vagy ellenállnál? Miért?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 3. 17:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Gyikesek be like "a lanyok 90%-aigy nez ki" 🤣🤣🤣
2021. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Én írtam a 90%-ot. Szerintem ez igaz, én továbbra is fenntartom.


Ezt onnan gondolom, hogy igaz, hogy facebookon rányomtam az "ismerősök keresése" fülre és a lányok akik jöttek sorba kivétel nélkül mindegyik ilyen szép volt, de tényleg. Szívesen megmutatom bárkinek ezt a listát! Vagy csak nekem dobál fel szép lányokat.

2021. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
13 Mondjuk sok itt a videki valaszolo, regen amikor sokat tartozkodtam egy videki nagyobb varosban, ott en is sokkal tobb atlag alatti lanyt lattam az utcakon. De Budapesten kb ez az atlag. (Igen, itt is vannak igenytelen, ronda, elhizott stb lanyok, de masok az aranyok, mint videken.)
2021. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Aki személyesen ismeri, az tudja megmondani, hogy tényleg szép-e. Nekem tini lányom van, néha mutat képeket a barátnőiről, amin gyönyörűek, pedig a való életben átlagos, helyes lányok.
2021. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem amúgy a szépségéből levon vagy 50%-ot ez a mérhetetlen flegma kifejezés, ami ennek a csajnak az arcára kiül. Nem, nem szexi. 31f
2021. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Oroszorszagbol irom, hogy itt eszre sem vennek.
2021. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

2.


LOL jó lenne

2021. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Lepattintanám. :) Kicsit túl van értékelve. Ha meg barátnőm is van, végképp esélye se lenne. Am meg nekem taszító ez a nárcisztikus, szexiskedő pózolás.
2021. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Barátnőm 30azor jobb, mint ez.
2021. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!