Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon "jó jel"? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon "jó jel"? Van egy fiú ismerősöm, akivel az utóbbi néhány hónapban nagyon sok közös óránk volt, és az órák előtt (alatt :P), után többször volt alkalmunk beszélgetni..

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, akivel az utóbbi néhány hónapban nagyon sok közös óránk volt, és az órák előtt (alatt :P), után többször volt alkalmunk beszélgetni, illetve egy darabon együtt járunk haza az órák után. Nincs barátnője, és nekem sincs barátom. Sztem ő nem is akar párkapcsolatot, de mégis úgy érzem, hogy kialakult benne valami ragaszkodás-féle irántam.

Nem hív el sehova, nem közeledik felém, de előfordult már, hogy féltékenynek tűnt (nem képzeltem), ha más fiúkról - akikkel baráti kapcsolatot ápolok - beszéltem neki...

Csak azt nem tudom, hogy ez most "jó-e vagy sem". Honnan tudhatom, hogy arról van-e szó, hogy barátilag kedvel, és mivel tudja, hogy nincs senkim, valamennyire a magáénak érez és szereti a közösen együtt töltött időket, amiket egy barát felbukkanása mégis csak "elrontana", vagy azért féltékeny, mert kezdek neki megtetszeni?

Ő eléggé zárkózott típus, nincsenek igazán barátai (pláne nem lányok - de nem meleg, ezt érzem), hozzám viszont eléggé közel került.

Az a baj, hogy sokféle féltékenység létezik, és én nem tudom eldönteni, hogy őt tulajdonképpen miért zavarja, ha más fiúkkal beszélek. Kezd megszeretni vagy cak az egoja tiltakozik az ellen, hogy mások is befurakodjanak a baráti körbe?


2008. dec. 8. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány évesek vagytok... amúgy persze jó, ha vannak ilyen kellemes együtt töltött időtök. Esetleg te kezdeményezz, finoman. Aztán kapcsol majd a srác.
2008. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szimplán csak fél a srác sztem. Bátortalan. Ha szeretnéd őt akkor játssz vele, próbáld elérni, hogy észrevegye van esélye nálad.
2008. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elmúltunk már 20 évesek... Sokáig én is azt hittem, hogy bátortalan, de most már egyre inkább úgy gondolom, hogy nem a félénksége miatt nem beszélget a lányokkal, hanem az érdeklődés hiánya miatt :S

Ez számomra nagyon furcsa, de mégis csak azt hiszem, ez a helyzet.

A mi kapcsolatunk most már barátinak mondható, ... éppen ezért nem tudom eldönteni, hogy mi okból féltékeny: szimplán úgy, mint barát, vagy ez már több barátságnál.

Kb. egy évvel ezelőtt kezdeményeztem, és elhívtam vhová, de ő nemet mondott. Akkoriban ritkábban találkoztunk és kevésbé volt közeli a kapcsolatunk, úgyhogy az végülis "nem számít"... Viszont ha akarna vmit és érdemben akarna cselekedni, akkor gondolom, összeszedné magát és elhívna vhová.

2008. dec. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!