Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejöhetek az apjának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek az apjának?

Figyelt kérdés
Volt, hogy előbb értem hozzájuk, mint ő, és csak a szülei voltak otthon. És ahogy bementem a nappaliba az apja végig ilyen zavarbaejtően mélyen a szemembe nézett, meg egész nap nagyon mosolygós volt velem meg nézett sokat. Meg ha elmegyek mellette, akkor is néha az alakomra néz. Lehet csak ilyen kedve volt, de valahogy akkor nem úgy jött le, lehet félreértem.
2021. júl. 7. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, és akkor mi van? Nagyon 1bites-nek kellene lennie, ha kikezd a fia barátnőjével.
2021. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Persze. A világ csak körülötted forog 😃
2021. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. A srác apja állandóan bámult az asztalnál a családi összejöveteleken. Sajnos nem csak én vettem észre, hanem már a családja is és én lettem a nem kívánatos személy, mert nem őt okolták, hogy a fia barátnőjét méregeti, hanem engem, mert ha nem lennék ott, nem bámulna. Hatalmas perpatvar lett belőle, mert a feleség és a lánytestvér telebeszélték az akkori párom fejét, hogy biztos én kelletem magam az öregnek. (20 éves voltam, az öreg pedig 60)
2021. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
De gáz :D Állandóan az öregre gondolsz ,méghogy nem kelleted magad előtte hagyjuk már! Holnap is tedd fel a kérdést
2021. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Vén fahasz kell a méhedbe, he?!
2021. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2021. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Már megválaszolták, hogy megrakna az apja.

Mi még a kérdés?

Ja tudom.

Szétraknád neki a lábad, de mi legyen a pasiddal...?

2021. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jek ez a tegnapi kérdés, ott adtad az ártatlant, Ezek szerint mégse... ? 😂😉
2021. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Beszéljünk már nyíltan! Dugtál vele vagy csak nagyon szeretnél?
2021. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!