Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátságot vagy többet szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de nem tudom hogy én is bejövök e neki. legjobb barátok vagyunk és minden nap órákig beszélgetünk szinte folyamatosan. megbízik bennem és én is ő benne. azt mondja hogy senki nem tetszik neki és a legjobb barátnőmnek is azt mondta hogy nem tetszek neki (a másik barátnőm, aki a fiú ovis társa volt, azt mondta hogy ezt azért mondta mert félt hogy a legjobb barátnőm elmondaná nekem, de amúgy a fiúnak tetszem). a fiú rengeteg szabadidejét tölti velem és belsőre is az a lány vagyok akit ő keres. általában mindent megbeszélünk egymással. többen is mondték hogy összeillünk, meg hogy nagyon hasonlítunk. szerintetek csak nekem tetszik ő vagy én is tetszem neki?

2014. okt. 15. 16:58
 1/1 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, különben miért pazarolná rád az idejét? Mellesleg a fiú-lány barátság nem fog sokáig tartani, hidd el. Szóval ragadd meg az alkalmat és ha fontos neked szerezd meg.
2014. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!