Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda lányok/nők, nektek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lányok/nők, nektek ez nem fáj?

Figyelt kérdés

Nap mint nap átélni, hogy az átlagos, nem túl szél ismerőseiteknek is rengetegen udvarolnak, még titeket nőszámba sem vesznek. Itt is folyamatosan azt olvasni, hogy minden nőnél rengetegen próbálkoznak, amikor irantatok talán még életetekben nem érdeklődött egy férfi sem.


😞


2021. júl. 16. 13:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Bárcsak olyan szépek lennénk mint ti 😆😆🤣🤣🤣
2021. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Ne irigykedj, én egy olyan modell csaj vagyok
2021. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Ordít a kérdésről, hogy férfi tette fel.

Amúgy meg honnan van ez a marhaság, hogy RENGETEGEN UDVAROLNAK? Vagy nektek már az is udvarlás, ha a melósok füttyögnek?

2021. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert kislánykoromtól kedzve volt időm megszokni a mellőzöttséget.


Most már öreg (is) vagyok, viszont sportolok, így azért néha fel tudom kelteni valaki figyelmét a formámmal (ami viszont nagyságrendekkel jobb, mint a korosztályomé). De az arcom nem szépült meg, sőt.

2021. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%
Átlagos nő vagyok, senki nem udvarol. Társkeresőn amikor fent voltam, írtak rám, de valójában aki komolyat akart volna az borzalmas volt, az meg nem növeli az önbizalmamat, hogy a jóképű Jóska, aki minden kicsit csinosabb nőt megdugna, nálam is bepróbálkozik.
2021. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#7: Marhaság. Én tényleg csúnya férfi vagyok- ha esetleg elfelejteném, több ezerszer mondták már a pofámba. 25 évesen már kopasz voltam, nagy és görbe az orrom, a szemeim közel ülnek egymáshoz, ferde az állkapcsom, lapátfüleim vannak. Ezen semmilyen ruha vagy stylist nem segít.

Nem panaszkodom, klassz barátnőm, sok barátom, jó munkám van. De csúnya vagyok, és ezt értelmetlen lenne letagadni.

2021. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
Vannak napok, amikor iszonyúan fáj, hogy ronda vagyok, de ez szerencsére nem túl gyakori. Az esetek többségében tudok a saját életemre koncentrálni.
2021. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
De. Kegyetlenül. Leírhatatlanul frusztrál, és ezen mit sem enyhít az idő, épp ellenkezőleg; minél több év telik el az életemből úgy, hogy ezt kell végignéznem, megélnem, annál idegroncsabb vagyok.
2021. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
32%
De persze ha it rátok írnak akkor nektek nem kell senki.
2021. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem udvaroltak.

Hogy zavar-e? 16 éves koromig igen,amíg a gimiben divat volt,hogy minden lánynak a randizás a téma.Mióta dolgozom,egyetemre járok,semennyire.Nincs rajtam a nyomás,a szégyen,már alig gondolok rá. 23/N

2021. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!