Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda lányok/nők, nektek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda lányok/nők, nektek ez nem fáj?

Figyelt kérdés

Nap mint nap átélni, hogy az átlagos, nem túl szél ismerőseiteknek is rengetegen udvarolnak, még titeket nőszámba sem vesznek. Itt is folyamatosan azt olvasni, hogy minden nőnél rengetegen próbálkoznak, amikor irantatok talán még életetekben nem érdeklődött egy férfi sem.


😞


2021. júl. 16. 13:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%

15-ös

Ugyanez a kategória vagyok. Semmiképpen nem mondanám rondának magam, mégsem udvarol senki. Társkeresőn sem.


Ugyanakkor találkoztam olyan nővel, aki kopaszodott, de szakálla volt, pattanásos volt az arca (40 körül), csúnya vonásai voltak, stb. És volt férje.


Hát igen, élni tudni kell. :)

2021. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon ronda lány vagyok sajnos 😔

Anorexia, bulémia

Öregszem

😔

2021. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
94%

40 éves vagyok, és gyereknek sem voltam szép, sőt. Viszont mostanra belesimultam a mezőnybe, mivel a szépikék is kezdenek szottyadni.


Most az átlag alsó harmadát súrolom, és ennek örülök:)

2021. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
71%

"Ugyanakkor találkoztam olyan nővel, aki kopaszodott, de szakálla volt, pattanásos volt az arca (40 körül), csúnya vonásai voltak, stb. És volt férje."


Na de milyen?:)

2021. júl. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
15%

Ellenkezőleg. Örülök, hogy az emberi moslékok kikerülnek. Nálam is próbálkoznak, mert a személyiségem fejlett, nagy az önismeretem.

Akik a testemet nézik a szemem( személyiség) helyett, azoknak sose lesz lehetőségük megtapasztalni azokat a leírhatatlan csodákat amik bennem rejlenek. Sose lesz lehetőségük megtudni, mi az igazi szeretet, milyen egy jó kapcsolat, vagy milyen egy rendes kapcsolat.


Végtelenül sajnálom őket, de még túl fejletlenek.

2021. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!