Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így találni valakit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így találni valakit aki normális mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, karrierben szépen haladok a koromhoz képest, normálisan öltözöm, edzek (vékonyként kezdtem) rendszeresen, az önértékelésem és gondolkodásommal nagyjából minden rendben (pszichológus segített). De valamiért csak a 180 centis 80kg feletti nők találnak be, vagy a vállalhatatlan kategória. 10/5 körül vagyok arcra. Akkor ezek szerint 10/2-3 körül kell keresni és bőven jó nekem a túlsúlyos kategória? El kell felejtenem a normális vagy csinos lányokat?

Másfél két éve nagyon csinos és abszolut szép lányokkal tudtam ismerkedni, ma már ez nincs. Sőt, a nagydarab lányoktól meg megkapom, hogy oké oké de zavarja hogy én nem vagyok kétajtós szekrény és rosszul érzi magát mellettem.


Kicsit kezdek elszomorodni és nem értem mi a gond vagy hol a hiba. Ti hogy látjátok vagy tapasztaljátok?

26/F


2021. júl. 18. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
lúzer vagy.
2021. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
értékes volt a hozzászólásod, köszi
2021. júl. 18. 07:44
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem találtál párt két éve, mikor a csinos lányok közt válogathattál?
2021. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
valami oka csak van hogy nem kellesz a csinos lányoknak. Amúgy meg nyilván való hogy egy sekélyes pöcs vagy, akinek csak a külső számít.
2021. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Te hány centi magas vagy?
2021. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Kidobott pénz volt az a pszichológus úgy látom.
2021. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom elcseszett a személyiséged, és bánák a szociális készségeid.
2021. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

"10/5 körül vagyok arcra. Akkor ezek szerint 10/2-3 körül kell keresni és bőven jó nekem a túlsúlyos kategória? El kell felejtenem a normális vagy csinos lányokat?"


Ha tényleg így van, akkor 10/5-ös lányok "járnak" neked.


Miért nem lehet másként megfogalmazni és másként gondolni a nem vékony lányokra? Ha nem írnád le, hogy csak az a nő lehet csinos, aki vékony, akkor kicsit szimpibb lennél. (Mondom ezt úgy, hogy életem 98 százalékban NAGYON vékony voltam.)

2021. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sekélyes biztos nem vagyok, és kidobott pénz sem volt a pszichológus.

Abban igazatok van, hogy volt lehetőségem és nem tettem semmit azért, hogy előrébb jussak, vessek magamra ez tény. Bár ez az időszak jóval a pszichológus előtt volt.


Egyébként 183 centi vagyok.


A molettebb hölgyek között is van csinos, és volt is kapcsolatom ilyen téren, de azt nem mondanám annak, amikor strasszköves kinyúlt retro feliratos pólóban van valaki és látszik hogy egy ordas proli. Elfogadom, hogy 10/5 jár nekem, de a valóságban ez sem sikerül.

2021. júl. 18. 09:29
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Na és akkor mondjátok azt, hogy nincs szintezés. Dehogy nincs, ez valós dolog.
2021. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!