Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány és ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbence09 kérdése:

Tetszik nekem egy lány és ezt sikerült össze hozni neki.Szerintetek örülne neki,vagy elég bénát sikerült össze hoznom? persze papírra írva adnám oda neki,mellé egy kis rajzzal mert szeret rajzolni és festeni.én 21/f ő 19/l

Figyelt kérdés

Mikor meglátom,hogy Te írtál,röhtön mindent félredobok,

a szemeim is úgy csillognak,akár a csillagok.


Akárhányszor beszélünk,a boldogságtól ragyogok,

mindenki rám néz és kérdezi: neked meg mi bajod?

Erre én csak annyit mondok,hogy a boldogság.


Emlékszel? Amikor elkisértél a munkahelyre,

Mi akkor találkoztunk először.

Emlékszel? Amikor meg tanítottál evőpálcikával enni.

Olyan édes voltál akkor 🙂

Rég volt ez is,csak úgy mint az első beszélgetés,

azóta már annyi minden más.


Minden Veled töltött perc a legjobb a világon.

Minden alkalommal,mikor átöleltél,szívinfarktust kaptam,

annyira jó érzés volt.❤


Azt mondom,csúnyán írok,de remélem megfejted,

ha valamit nagyon akarsz az nem lehetetlen.


Néha Bolond vagy,és ezt 40 kilómétterről is tudom,

ez az a fajta várakozás,amit nem unok.

Mert tudom,hogy megéri,megér minden percet.



2021. júl. 19. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha én lány lennék, és ezt megkapnám, elmennék leszbikusnak.
2021. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom eldönteni, hogy ez egy vers, vagy a gondolataid összessége vegyítve. :D Mert valahol rímel, valahol meg csak sima mondatok. Ahogy elolvastam végig szekunder szégyenérzetem volt.

Mármint érthető, hogy mit szeretnél átadni a lánynak ezzel az írással, de szerintem csak simán mondd el neki, hogy mit érzel. (Plusz, azt a szívinfarktusos részt én javaslom fogalmazd át kicsit.)

Azt írtad 21 vagy, akkor szerintem valami komolyabb formában lehetne az érzéseidet tudatni vele. Ez még középsuliban vagy ált.suliban rendben volt, felnőttként már kissé kellemetlen.

2021. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Jajj..a helyedben nem tenném. Esetleg úgy tudom elképzelni, hogy poénból mondod H mittudomén "idefele a vonaton írtam neked egy verset" és viccesen felolvasod, előadod. Úgy talán megnevetteted és mondja H hát igen ez fantasztikus. De ha ezt komolyan a kezébe nyomod az olyan gáz, hogy én elsüllyednék.
2021. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Huuu ez nagyon cringe, ne haragudj. Elképesztően érezném magam és azt se tudnám hova bújjak, ha valaki ezt halál komolyan odaadná nekem.
2021. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd az írást, és ezt tényleg nem bántásból mondom.
2021. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de ez most vers akarna lenni vagy mi? Mert versnek iszonyú rímtelen, csak összefüggéstelen mondatok halmaza egymás után. Ne haragudj. Inkább találj ki valami mást, mert ez nem fog neki bejönni.
2021. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ezek a válaszok után kezdelek sajnálni.
2021. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!