Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatnak az akadálya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatnak az akadálya valóban lehet a rossz időzítés? Ti hisztek ebben?

Figyelt kérdés
Az én esetemben 14 évesen tetszett meg egy nálam 6 évvel idősebb fiú. Nyilván nem lett semmi, mert akkor még soknak számított a 6 év különbség, más életszakasz...stb.,de a fiú az életem része maradt. Minden alkalommal amikor véletlenül összefutottunk éreztette velem, hogy fontos vagyok neki, de úgy mint egy védelmező nagytesó. Amikor a korkülönbség kezdte jelentőségét veszteni neki lett két hosszabb kapcsolata egymás után, én pedig elköltöztem távolabbra. Amikor a második kapcsolata véget ért, úgy hozta az élet,hogy haza kellett költöznöm és így megint egymás közelébe kerültünk. Ő elkezdett nyitni felém és nem leplezte, hogy többet szeretne, mint barátság, de volt egy részemről nem teljesen lezárt kapcsolat a képben. Mire én ezt tisztáztam és tovább tudtam lépni, ő találkozott egy lánnyal. 8 éve húzódik a történetünk és vélhetően mindketten fontosak vagyunk egymásnak, de valahogy mindig más utakra sodor minket az élet.

2021. júl. 19. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet! De ettől függetlenül az is, hogy soha nem sodor egymás mellé az élet, és ez nem baj.
2021. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És most hogy vagytok? Beszéltek? Van párja és neked?
2021. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most pillanatnyilag nem igazán beszélünk, csak amennyit muszály (köszönés vagy ilyesmi), ja és felköszöntött a névnapomon. Igen, neki a fent említett lány képben van, én egyedül vagyok.
2021. júl. 19. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
engem elfelejtettek az ilyen lányok.. nekem is idősebbként voltak fiatalabb lány barátaim..
2021. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből tanulni kell és a legközelebbit nem elengedni. Mindenki életében vannak ilyenek.
2021. aug. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!