Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenni felkeresni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenni felkeresni ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Távolról kezdem. Ha egyetlen lányt kellene választanom, aki a legjobban megérintett egész életemben, az Zsuzsi (nem ez a valódi neve) lenne. Fizikailag nem történt köztünk semmi extra, és volt már barátnőm meg néhány kalandom mással... mégis ő az, akivel lelkileg-szellemileg kiemelkedő kapcsolódást tudtam átélni. Viszont sajnos rosszul alakultak a dolgok, ő is hibázott, de én nagyobbat, és ezek után már lehetetlennek látom, hogy vele összejöjjek. Megmarad szép emlékként.


Ugrok kicsit: pár hónapja egy nagyobb társaságban, kissé részegen beszédbe elegyedtem Marival. Éreztem, hogy az egészben van valami különleges, de nem tudtam megfogalmazni, mi az. Szerintem én is szimpatikus voltam neki, bár nem tudom, milyen módon. :D A társaság csak alkalmi volt, úgyhogy azóta nem láttam, de a napokban beugrott: azért volt olyan speciális, mert úgy beszélgettem vele, ahogy eddig csak Zsuzsival tudtam: olyan témákról, amik számomra a legtöbbet jelentenek, a legtöbb ember előtt viszont nem hozom elő, mert leszarják, olyan szenvedéllyel, olyan könnyedséggel, mintha évek óta ismernénk egymást... Aztán megkerestem Mari profilját, és még sokkal inkább azt éreztem, hogy hihetetlenül hasonlít Zsuzsira. A kisugárzása, de rengeteg közös dolgot is kedvelnek.


Kissé felspanolt ez a dolog: végre egy lány, akivel átélhetném ezt a csodát. Viszont több dolog is aggaszt:

1. Fura lenne hónapok után ráírni.

2. Korrekt lenne egyáltalán? Mármint hogy azért akarom megismerni, mert nagyon emlékeztet valami másra. Persze azért is, sőt talán főleg azért, mert ugyanazokat a húrokat pendíti meg a lelkemben, mint Zsuzsi, így megfogalmazva szebb.

3. Félek, hogy megint ugyanúgy cseszném el. Erősebb vagyok lelkileg, mint akkor, de még mindig nem tudom, eléggé erős-e.


Ilyen helyzetben kezdeményeznétek?


2021. júl. 20. 02:34
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2021. júl. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Írj rá, nem vesztesz vele semmit.
2021. júl. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Amiket leírtál pozitív irányba billenthetik a kapcsolatot, szerintem egyáltalán nem gáz ráírni. Kezdeményezel, ha hasonlóképpen szimpatikus voltál és jelenleg nincs kapcsolata, akár lehet is valami.
2021. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2-esnek van igaza, mit veszthetsz?
2021. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel Zsuzsival már nem valószínű h bármi is lehet így sztem nyugodtan ráírhatsz Marira....
2021. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megkeresném.
2021. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!