Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadt ki ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ennyire a barátnőm ezen?

Figyelt kérdés
Házibuliban a legjobb barátom csaját felemeltem részegen és a csaj beleült az ölembe. Mondjuk többet is ittam a kelleténél és nem nagyon foglalkoztam vele és ő ezt zokon vette. Annyira feldúlt lett emiatt, hogy az egész bulit kicsinálta a barátnőm. Mindenki hazament. A dolog odáig fajult, hogy belenézett a messengerembe és látta beszélgetek 1-2 nővel kicsit flörtölősen, viccesen. Na és itt is tombolt egy sort. De végképp akkor szakad el nála a cérna, mikor bejelenettem, hogy edzeni megyek 2 kolléganőmmel. Semmi baj nincs a barátnőmmel egyébként, mert aranyos, cuki, szép csak ne lenne ilyen féltékeny rám...
2021. júl. 22. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem rád féltékeny :D
2021. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Az alapvető probléma, hogy Te nem vagy szerelmes a barátnődbe. Elvagy vele, de úgy igazán nem szereted. Ezt ő is érzi, és ettől van kialadva.
2021. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
te mit szoltal volna, ha o ul bele a szemed lattara valamelyik haverod olebe? ez nagyon gaz, pedig en nem vagyok feltekeny tipus. illetve ez a ‘beszelgetek egy-ket novel flortolosen’ is szanalmas.. te vagy a gaz, nem o.
2021. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem mondd meg neki, hogy amíg megnyugszik kicsit, addig lemész edzeni a két csajjal. :D
2021. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Troll vagy, es karikaturat csinaltal egy valos folosleges noi feltekenykedesbol. Amire az ember erdemben valaszol, de ez szimpla f@szsag.
2021. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Ugye, ez trollkérdés?
2021. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gáz, hogy csak ilyen mocskos férfiak vannak... Örök egyedüllét a legjobb.
2021. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van még barátnőd? Hogy hogy nem baxott még ki?
2021. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tiszteled... remélem, gyorsan kivág.
2021. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele tényleg, csak olyan brutálisan mentális beteg, mint 20 másik.

Instant szakítanék.

2021. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!