Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukák, mit tennétek ebben a helyzetben, illetve ti belemennétek ebbe a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

Éppen a strandon vagy a gyereke(i)ddel meg a pároddal, és valamilyen program keretében női iszapbirkózást szerveznének. Tegyük fel, hogy te is szívesen megnéznéd, mert hát nem sűrűn látni ilyet.


Önként jelentkezőket is várnának a közönség soraiból és a párod biztatna, hogy te is iszapbirkózzál. Éreznél-e kedvet hozzá magadban, és ha igen, zavarna a tudat, hogy mindezt a saját gyereked előtt kéne csinálnod? Vagy mi lenne egyáltalán a reakciód, ha a párod erre próbálna meg rábeszélni?



2021. aug. 2. 13:31
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
30. Felnőttekre gondoltam, de ki tudja, lehet gyerekek is élveznék a dolgot, ha egymással birkóznának.
2022. júl. 22. 13:38
 32/38 anonim ***** válasza:
53%
Ez játék nem gruppi. Szerintem ha valaki nyitott, életvidám és szeret nevetni tökre belefér, ez nem magamutogatás, nem élvezkedés hanem szórakozás és szerintem nem rossz példa a gyerekek felé sem.
2022. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Sosem bíztatna ilyenre a párom...
2022. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Nem. Ez undorító. Nem ezen a szinten létezünk. Nem lehetne egy ilyen kis ócska nímand a párom. Világéletemben undorodtam az ilyen proliktól, sose jönnék össze ezzel a típussal.
2022. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem, én ezt nagyon tárgyiasító műfajnak tartom, nem vennék ilyenben részt, akár ottvannak a gyerekeim, akár nem. Mondjuk a párom sem biztatna rá.
2022. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
44%
34. Azt niemand-nak írják, ha már ennyire menőzni akarsz idegen szavakkal. (De írhatnál nyiktót vagy nobádit, sőt még nesszúnót is.)
2022. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#36 legalább ne reklámoznád az ostobaságodat. Magyar helyesírással bizony nímand az. Te biztos az a fajta vagy aki azt írod hogy sex meg cola 🤡

A nyiktó, nobádi, nesszúnó még nem honosodott meg, a nímand viszont igen.

Te tipikusan az vagy aki ha csendben maradtál volna bölcsebb lettél volna 🤡

2022. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
44%
Engem apám be akart nevezni a vizespóló versenyre. Szóval attól függ milyen a családotok. Egy normális értékrenddel bíró anya szerintem nem foglalkozik ilyenekkel, de hát sokféle ember van. Azért ha ilyen példát mutogatsz nekik, majd ne lepődj meg, ha 13 évesen már elvesztik a szűzességüket.
2022. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!