Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutazzak nélküle vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazzak nélküle vagy ne?

Figyelt kérdés

Kaptam egy nagyon jó lehetőséget külföldi továbbtanulás terén. Fél évről lenne szó, 2 órányi repülőút.

A mostani barátom azt mondta ha kimegyek elfelejthetem mert ő nem így tervezi a jövőnket, és nem fog hozzám kirepülni. Nekem ez nagyon fáj mert több éves kapcsolatról van szó.

Menjek vagy maradjak?

19/L



2021. aug. 9. 11:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
menj.
2021. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj. Fél év nem sok idő, egy jó kapcsolat kibírja, de meg is látogathat, neked se kötelező végig ott lenned hazajöhetsz egy pár napra. A barátodtól elég gáz felfogás ha kizárja a látogatás esélyét.
2021. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A tanulás a jövőd záloga, menj. Fél évet simán ki lehet bírni, ne hagyd, hogy az önzősége megállítson.
2021. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Később megbánod, ha maradsz. Meg nézd meg, hogy hogyan reagált. Sząrik arra, hogy te mit akarsz, mi lesz jó neked vagy akár emiatt később nektek. Még most dobd és menj ki külföldre. Életed legszebb féléve lesz, kicsit kimozdulsz Magyarországról is
2021. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
félév nemsok. én támogatnám, ha nagyon jó lehetőséget kapna a barátnöm...
2021. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha kidob? legalább nem pazarlod az időd, és jövőd is jobb lesz a tanulás miatt...
2021. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

tobb eves kapcsolat utan nem bir ki egy fel evet ugy, hogy amugy nem extrem messze lennel a vilag masik vegen? szerintem ez gaz, a szakitassal valo fenyegetozese meg plane gaz.

menj es felejtsd el ezt a gyokeret.

2021. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj mindenképp!
2021. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
El ne szalaszd ezt az esélyt!
2021. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj!Egy jó kapcsolatban félév nem kérdés ,ha a másiknak az sokat jelent.
2021. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!