Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszútávon jó vagy rossz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon jó vagy rossz, ha nincsenek barátaink?

Figyelt kérdés

A páromnak és nekem nem igazán vannak barátaink, persze munkatársak, ismerősök, rokonok vannak, akikkel jóban vagyunk, de igazi barátok nincsenek. A párom mondjuk jobban jóban van a kollégáival, de az se az igazi.

Mondhatni egymásnak vagyunk a legjobb barátai, legalábbis részemről biztos. Mondjuk nem is vagyunk igazán szociális emberek.

Szerintetek ez hosszútávon rossz?

Mondjuk már rég óta együtt vagyunk.



2021. aug. 10. 21:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg igazából az elején voltak barátaink, csak elhanyagoltuk őket aztán mára megszakadt a kapcsolat. Mondjuk volt amelyiknek nem tetszett, hogy "megváltoztam" mióta vele vagyok...
2021. aug. 10. 21:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi, ha nektek így jó, akkor ne érdekeljen mások véleménye. Nekem sincs és így érzem jónak. Manapság ritka az igaz barát.
2021. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem árt, ha vannak barátaid/barátaitok. A társas programok jó hatással lehetnek az emberek életére, annak ellenére, hogy számos negatívumot is hordoznak magukban. Rajtatok áll, hogy mit szeretnétek.

De a kevés kontaktól már a szókincsed is leépült mondjuk. :D Ha még egyszer leírod a mondjuk szót, akkor szerintem meghasad az univerzum.

2021. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Gyerekkel nem artana kesobb ha pl lehetnenek barati osszejovetelek ahol elvannak a gyerekek egyutt, vagy oda vissza vigyaznatok egymáséira, a gyerekeknek is jot tesz a szocializálodas.


Ismerek egy part akik abszolut introvertek, a fiuknak 40 evesen nemhogy baratja de még párja se volt.full beteg lett mentalisan a gyerek az elszigeteltsegtol pedig járt suliba is meg minden.

2021. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja bocs a sok "mondjuk"-ért, ez van amikor nem olvasom vissza, amit írtam... :D

Pedig eskü nem vagyok fogyatékos. XD

2021. aug. 10. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
A kérdés szerintem inkább az, hogy nem fogtok egymásra unni hosszútávon? Ezek szerint nincsenek más emberekkel közös programjaitok, nem tudtok elmenni velük étterembe, utazni, nem tudtok róluk beszélgetni, egyszóval ingerszegényebbnek érzem az ilyen emberek életét. Aztán lehet, hogy annyira egy hullámhosszon vagytok, hogy szerencsére nincs szükségetek arra, hogy valakik megtörjék a mindennapjaitokat/életeteket.
2021. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló vagyok: nekem így jó, de tudom, mit vesztek azzal el, hogy nem engedek senkit magamhoz közel.
2021. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ezzel baj, nekünk sincsenek, max haverok 1-2 évente jön össze a banda, akkor találkozunk, nem közeliek. Mi teljesen jól megvagyunk ketten:) ( 11 éves kapcsolat)
2021. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rossz
2021. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4. Nem minden pár akar gyereket. Szó se volt róla a kérdésben.
2021. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!