Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávon ez rossz lesz nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon ez rossz lesz nekem?

Figyelt kérdés

A barátom nem szereti a körömlakkot. Max ha szinte csak átlátszó. Én viszont imádom a piros, a vörös lakkokat. Ő azt akarja, hogy ne fessem ki sose, mert azt mondja csúnya... mintha véres lenne.

De én annyira úgy érzem, hogy az vagyok én.

A parfümöt is szeretem, de ő azt sem bírja. Semmilyen parfümöt nem szeret.

Hosszútávon ez nem jelenthet problémát??

Kicsit úgy érzem, meg szűnök mellette nő lenni. Persze eleinte megtettem, hogy nem lakkoztam, körömlakkoztam, de hiányzik ez a fajta nőiesség érzés.

Vélemények?


2018. dec. 12. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Háát, azért ennél nagyobb problémák is lesznek az életben. Mi lesz akkor veletek?
2018. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen élet valaki mellett nem élet...Kivéve ha valakinek épp nem ez az, ami pont imponál. De az ritka, és ahogy látom neked sem jó. Ha már most sem jó, később még rosszabb less!
2018. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem illeték össze.
2018. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kesobb ne is sminkelj, csinosan se oltozz.
2018. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Szakíts vele, ha ilyen apróságokon rugózik.


Szerintem is rohadt ocsmány a körömlakk (és nem is nőies), de ha barátnőmnek ez az óhaja, akkor tőlem pingálja a körmét, nem fogom szóvá tenni. Komolyan ezen nem tudom hogy lehet fennakadni.


F

2018. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A sminket sem szereti.
2018. dec. 12. 13:59
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van ennél sokksl nagyobb probléma is. De minket most ez érint s én azt veszem észre, hogy nekem ez rossz, mert úgy érzem nem lehetek mellette magam.

Csak sajnálom, mert nagyon jó ember a párom.

2018. dec. 12. 14:01
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Próbáljátok kommunikálni , és nem létezik hogy nem lehet ebben kompromisszumot kötni... Ha meg nem lehet, akkor el kell döntened, hogy mit lépsz...
2018. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn azt nem èrtem, hogy akkor minek jött veled össze? Akkor mièrt tetszettèl neki, ha amúgy ez sem meg az sem, meg amazsem jön be neki, amiket te amúgy meg napi szinten viselsz. Ès felteszem akkor is viselted, mikor megismert. Ez így annyira nem fér a rèszèről. Akkor menjen ès keressen magának olyan lányt, aki megfelel az elkèpzelèseinek, ne mást akarjon átformálni.
2018. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz bizony. Egy igazi ki minidiktátor lehet.

Én imádom a sminket, körömlakkot, a szép ruhákat és cipőket. Sőt a vörös, bordó vagy akár barna rúzsokat. Ha azt mondaná a barátom, hogy ne használjak ilyeneket, rövid úton meneszteném.

2018. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!