Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "40 felett kezdődik az élet"-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"40 felett kezdődik az élet"-et hogy kell érteni?

Figyelt kérdés

Van erre olyan válasz férfiak esetében hogy: "Mert akkor már van kocsid és lakásod" ( mintha ettől függne hogy egy nő ágyba akar e bújni velem???)


Vagy ez valami önigazolás magyarázat az öregedés első kisebb jeleire?



2021. aug. 14. 14:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

40 éves nőként írom, hogy a nőknek is:)


Már nem érdekel más véleménye, nem vagyok semmilyen szinten egy férfira sem utalva. Ha akarok elhízom, ha akarom, senior fitnessmodell lehetek, mert mindkettő belefér - és még sorolhatnám.


Voltam-vagyok férjnél, szültem, ez is kipiálva. Senki sem kérhet rajtam számon semmit.

2021. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
ja és kezdődik, 50 meg 60 felett...marhaság.
2021. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

# 10


de ezeket mondjuk fiatalon is megengedhetem magamnak nem? ha egy átlagos családban növök fel, ha egy jómódúban akkor meg pláne.


Továbbra sem világos.


20-25 évesen csövesnek számítok lehetőségeimet tekintve ahhoz képest amit 40 évesen csinálhatok?


És miért a "jó" kocsitól függ és attól hogy "jöhetek-mehetek" hogy jól érezzem magam és boldog legyek?


Ha biciklitúrára megyek a Balaton körül az nem jövés-menés? Csak ha a "jó" kocsival csinálom?

2021. aug. 14. 17:46
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

13# Hát mondjuk szerintem tök nem mindegy hogy biciklizgetsz a balaton körül, szép is, nem azt mondom hogy nem,

De azért nem mindegy hogy 50 ezret érő szuzukid van, vagy egy új újszerű autód ami nem hagy ott pl az A2 es pályán csak úgy.

2021. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a lóvé dolgot nem értem. Egész életemben szerény körülmények között éltem, még azt sem mondhatnám, hogy a fridzsiderben mindig sok kaja volt, mert nagyon nem. Egy bárminek a megszerelése (leszakadt redőny, elromlott wc tartály) komoly fejtörést okozott és okoz még mindig.


Az autó meg... imádom az autókat. Nézegetni. Nekem egy 10 éves autóm volt, amit 20 éves korában kellett bontóba vinni. Baromira nem érdekelt, hogy milyen márka, stb. csak az, hogy menjen. És ment is.


Ha maradunk a Balatonos példánál: én nagyon szeretem a Balcsit és nem hiányzik a tenger. Imádom a vizét, gyönyörű szép és esténként görögdinnye illatú. Kell ennél több? :)

2021. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem egy újszerű kocsitól függ hogy egy nő ágybabújik egy 40-es pasival vagy nem. Nekem egy 20 éves skodám van, de így is van két nőm,az egyik ráadásul jóval fiatalabb nálam. Illetve bicajozom is, ami jó erönlétet ad az ágyban. Le is faradnak rendesen.

46F

2021. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Azért fontosak az anyagiak. Nem egy férfias pasi az, aki 40 plusz évesen az anyjával lakik kocsi nélkül. Kb ott tart mint egy 20 éves.
2021. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

16

Ha úsznál, még jobb lenne a helyzet.

2021. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
18, meg ha még futna is, kész kis triatlonbajnok lenne.
2021. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

#17 Ezt olyan szempontból aláírom, hogy a nők a talpraesett pasit keresik, és ha valaki ennyi idősen is otthon lakik az nem az.

Én is melós vagyok, de van jó szakmám, és még elvégeztem pár tanfolyamot is, nem sírtam, hogy az irodista miért keres annyival többet. Ha lehetett, akkor túlóraztam. Most van házam (nem vajog putri) ,kocsim és nőm is


Üdv:16

2021. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!