Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ennyire vékony láb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ennyire vékony láb kizáró ok? Lenne esélye nálatok egy ilyen férfinak?

Figyelt kérdés

Már tettem fel egy kérdést a problémámról ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde.. arra még nem érkezett válasz. Az a helyzet hogy rendszeres edzés ellenére sem vastagodnak a lábaim, a felsőtestem sokkal jobban fejlődik, elég nagy kontraszt alakult ki (pedig csak kb. fél éve edzek). Képet is mellékelek hogy lássátok miről van szó: [link]

Most már úgy vagyok vele, hogy lehet kár volt elkezdeni edzeni, ha a lábaim nem akarnak fejlődni! Korábban a felsőtestem is elég vékony volt, legalább meg volt a harmónia. Egy ilyen testalkattal van esélyem a nőknél vagy felejtsem el amíg nem hozom helyre valahogy?



2021. aug. 15. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván nem ez a legesztétikusabb állapot, de őszintén, én azt sem vettem észre, hogy a páromnak nagyon durván O lába van, amíg nem szólt. Ha emberileg lenyűgöznél, valszeg soha nem venném észre, ha nem hívod fel rá a figyelmem...
2021. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A fejedben nagyobb gondok vannak, mint a lábaddal. Elhiszem, hogy magadon más ez, de határozottan túlgondolod.
2021. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is okés.

L

2021. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az furcsa, hogy alig sokkal szálkásabb vagy, mint felül.. Gondolom simán rossz testalkatod van, mint ahogy nőknél is van aki ilyen.. szálkás láb és mellé pocak meg kar, mert ő oda könnyebben hízik.


Nekem nem lenne kizáró ok, amíg a combod vastagabb, mint az enyém. Utálom, ha az én combon a vastagabb.. szerencsére vékony vagyok, de azért szokott zavarni a tudat.

2021. aug. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, dehogy, legalább törődsz magaddal. Furcsa ez az egyenletlen fejlődés, érdemes lenne szakembert kérdezni a dologról.
2021. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!