Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az elvárások?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen formában nem volt még megfogalmazva kérdés az oldalon viszont általánosságban is érdekel a dolog. Kérlek úgy válaszoljatok ahogy le van írva a kérdés.

Milyen elvárásaid vannak a másik felé? Minek örülnél? (Lehet fizikum, haj, hobbi, szerszámméret, temperamentum... akármi.)

A kérdést kérlek ne olvasd tovább amíg erre nem válaszoltál.

Ha megvan akkor azt mondd meg, hogy szerinted a másik fél mire vágyna/vágyik.


Végezetül pedig egy Kort és nemet írjatok.

Köszönöm !



2021. aug. 18. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt hozzátenném, hogy ideális esetben egy pár mindkét fele azt várja a másiktól, amit az nyújtani tud. Szóval, ha egy férfi hagyományos családmodellben akar élni, akkor olyan nőt keres, aki maga is erre vágyik, nem pedig olyat, mint amilyen én vagyok. Ezért természetes, hogy úgy gondoljuk, hogy annak, akit keresünk, ugyanezek vagy legalább nagyon hasonlóak az elvárásai.

Illetve elvárásokat kértél, amit én úgy értelmeztem, hogy olyan dolgokat kell írnom, amiknek a nem megléte ellehetetleníteni a kapcsolatot, de minimum rettenetesen megnehezíti. Szóval csak olyan dolgokat írtam le, amik nálam a beugró, nem ideákat. És azt gondolom, hogy az a férfi, akit kerestem, az tényleg ilyen, ezért is harmonikus a kapcsolatunk. És ő is valami hasonlókat várt.

Nyilván ezeken kívül van egy csomó apró-cseprő dolog, amire vágynék, ami jó lenne, de abból már nem várom, hogy mind teljesüljön, ezért nem is írtam le. Pl. nagyon vágyom arra, hogy egy férfi tudjon és szeressen főzni, mivel én rettenetesen utálok (szerencsére amúgy ez teljesül), de nem teszem elvárássá, mert emiatt nem utasítanék el egy amúgy minden másban tökéletes jelöltet. Erre vannak alternatív megoldások.

2021. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen ezt a részét megértem a házasságnak.

Viszont annyit belekötnék, hogy hitelt nem igazán akarnak mostanság felvenni az emberek amiben van is logika. Persze házra most 50 milla zsebből... hát az eléggé ritka. Viszont öröklés ugyan úgy egy papírral megoldható. Abban viszont igazad van, hogy minek 5 papírt írni, ha a házasság gyorsabb.

Kicsit azért szurkálódok bele, mert nem hiszek benne. Baromi sok válás és szar kapcsolat van a környezetemben (vagy volt), így inkább egy felesleges megnyújtását látom a szar kapcsolatoknak ami mellett megy az ügyvédnek a pénz és az egymásra köpdösés pár szar 100.000 forintért.



Az elvárásos rész jogos.

Kicsit azt remélem, hogy férfiak és nők vegyesen írnak, így össze lehetett volna vetni, hogy mennyire is ismeri a 2 fél a másik oldal igazi elvárásait. Hülye példa, de például itt írtátok, hogy legyen célja vagy legyen tökös a férfi és fordítva is elvárja viszont ha mondjuk jött volna 7/8 olyan válasz, hogy kedves legyen a csaj és ne karrier orientál (egyéb dolgokban is lehetett volna ez), akkor ha nem is reprezentatívan, de mikróban érdekes lett volna látni mit is gondol a 2 fél valójában.


Ez igazából onnan jutott eszembe, mert általában az emberek a saját elvárásaikat tudják. Viszont azt, hogy mi kell az átlagnak abból a felsorolás jóval kisebb szokott lenni.

Igen írtátok, hogy az a fontos neki is mint nektek. Ezt el is hiszem, hogy van ilyen eset és ő a tökéletes vagy ez a belépő szint.

Inkább tényleg azt akartam volna megnézni, hogy a 2 fél mit mond magáról és mit a másikról. Mennyire találják el egymás igényeit:)

Sajnos ez a kérdés így kudarcba fulladt. Jobban triggerelős kérdést kellett volna feltenni talán amire naponta 3x válaszolnak.


Köszönöm megint a válaszod!

2021. aug. 19. 08:49
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadom, hogy te ebben nem hiszel, mindenki úgy él, ahogy szeretne :). Engem nem zavar. De én biztos nem fogok hatszáz papírt írogatni. Nem hiszek abban, hogy az emberek kifordulnának önmagukból: a környezetemben mindig lehetett tudni, hogy ki lesz egy nyomorult váláskor, mert annak mindig voltak jelei. Maximum a párja nem vette észre. Nekem az összes szakításom korrekt volt, pedig az előzőnél jópár értékes, közösen vett dolog volt, lehetett volna min szarrágni nekem is, neki is. Jól kell párt választani, ésszel kell házasodni. És házassági szerződést amúgy mindig lehet kötni, ha nagyok a vagyoni különbségek: ha úgy alakulna, kész is lennék rá megfelelő feltételekkel.


Az elvárásos részre reagálva:

A kérdésed arra vonatkozott, hogy azok, akikkel mi szóba állnánk, mit várnak el, nem arra, hogy mit gondolunk, hogy általánosságban mit vár a másik nem. Ha erre kérdezel rá, egészen biztosan mást válaszoltam volna. Pl. a környezetemben eléggé azt látom inkább, hogy a férfiak elvárják ugyan, hogy a nőnek legyen munkája, keressen valamennyi pénzt, de nem akarják, hogy karrierista legyen, hogy sok pénzt keressen, inkább legyen családcentrikus, vigyázzon a gyerekekre, stb. Csak nekem egy ilyen férfi nem potenciális jelölt, ahogy én sem vagyok nekik az, így felesleges ebben gondolkodni. Ezért is írtam, hogy egy inkább hagyományosabb modellben gondolkodó férfi szintén egy hagyományosabb modellben gondolkodó nőre vágyik.

Szóval, ha arra voltál kíváncsi, hogy átlagosan mire vágynak a nők/férfiak, akkor rosszul tetted fel a kérdést :).

2021. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Viszont a házassági szerződésnél meg jön az az érvelés, hogy mi úgyis örökre együtt leszünk, ha nem hiszel ebben nem kell elvenni (és sértődés) és a többi. Én őszintén nem foglalkoznék ezzel, úgymond "nem mennék le papucsba", de sokan megteszik és isszák a levét.


Iiiigen igazad van, hogy általánosságban is kérdezhettem volna, viszont akkor félő, hogy olyan kérdés jött volna hogy

Mi kell a csávónak? DD-s mell, nagy pcsa, hogy a barátnője vele legyen kva, takarítson és mosson rá na meg nevelje a gyereket.

Mi kell a nőnek? Pénzes, beképzelt fsz aki megvesz neki minden szart emellé meg mondjuk 190 magas és 30 centis a farka.


Igazából ezeket a válaszokat akartam elkerülni, mivel valószínűleg tartottam, hogy bebüfögnek egy két ilyet. Mertem feltételezni, hogy senki nem így írja le magát mint akinek az orbitális szpás vagy a BMW a legfontosabb:)

2021. aug. 19. 09:23
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nőként abszolút nem érdekelnek azoknak a férfiaknak az elvárásai, akikkel nincs dolgom. Én most pont tárkeresőzöm, vagyis már múlt idő, mert úgy néz ki, megtaláltam a megfelelő férfit. Sok-sok ember közül választottuk ki egymást és amikor arról beszélgettünk, hogy mi alapján választottuk a másikat, kiderült, hogy pontosan ugyanazok az értékek fontosak számunkra.
2021. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!