Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd egy aznap (buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd egy aznap (buliban) megismert lánynak, hogy a kanapédon aludjon, mert nem tud hazajutni valamilyen okbol?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 02:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Hátsó szándék nélkül.
2021. szept. 1. 02:01
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Hátsó szándék nélkül semmiképpen.

:-)))

2021. szept. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez a lány kérdése lenne, akkor érteném. Így semmi értelme sincs. Persze, hogy igen.
2021. szept. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Velem mar elofordult ilyen es nem eroszakoskodtak velem, na jo, ott otthon volt a csalad is, de a srac amugyis az exevel kapcsolatban kert tanacsot, szoval biztosan nem bantott volna. Azert ovatosan, akkor is ha te vagy a no, vagy a ferfi, idegenekkel konnyu megszivni. Az ertekeimet mindenesetre elzarnam reggelig.
2021. szept. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Huh, nem tudom hany kqlandod volt, de nekem eddig sose volt olyan h feljott hozzam/felmentunk hozza es szex utan egybol kalap kabat...
2021. szept. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha barátként tekintek rá, akkor igen. Ha nem és többet akarnék, akkor rákérdeznék, hogy mit gondol rólam. Ha nyitott lenne többre, jöhetne, ha nem, akkor nem. Vagy barát vagyok, vagy több, de semmiképp sem pótapuka.
2021. szept. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Kizárólag akkor, ha meg is dughatom.
2021. szept. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2021. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem először ez jutott eszembe xD

[link]


Amúgy miért ne?:D

2021. szept. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én engedném igen.És minden hátsó szándék nélkül

F

2021. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!