Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd egy aznap (buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd egy aznap (buliban) megismert lánynak, hogy a kanapédon aludjon, mert nem tud hazajutni valamilyen okbol?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 02:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert kirabol.
2021. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért ez így érdekes, hogy a férfiak, akik itt egymás talpát nyalják a gyk-n, hogy milyen jó fejek, kedvesek, attól függővé tennék azt, hogy kisegítenek-e valakit, hogy meg tudják-e b...ni, vagy nem. Nyilván ha balhésnak tűnik, hányósra itta magát, akkor megértem, ha vki nem engedné meg, hogy ott aludjon... de én pl. nőként simán engedném vkinek azt, hogy nálam húzza ki az éjszakát, ha nem tud hazajutni, nemtől függetlenül, ha nem 2 szót váltottunk az este, és normális az illető.
2021. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12. vagyok: azt hozzátenném, hogy azt még megértem, aki paranoiás, és fél, hogy kirabolják. Azt nem, aki elkezdte, hogy ha nem dobja le a bugyit, akkor nem segítek.
2021. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
12-es, miért mi vagyok én, jótékonysági bajnok? Miért kéne nekem egy csajt magamnál altatnom, ha nincs belőle semmi hasznom?
2021. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
14: ha így gondolod, oké, csak ezek után baromi vicces azokat a kérdéseket nézni, hogy sírnak-rínak a "kedves", "aranyos" srácok, hogy nem kapnak nőt, és ez biztos azért van, mert nem elég gazdagok / jóképűek / bunkók, pedig olyan remek tisztelettudó, rendes személyiségük van.
2021. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én sosem mondtam, hogy a külső nem tükrözi a személyiségét. Ahogy a szem a lélek tükre, úgy a külsőre is kiül a lélek.

Ez úgy zajlik, hogy van egy rossz külsejű fiú, aki úgy válik felnőtté, hogy a nők terén az élete maga a csőd. Ez pedig lelki torzulást eredményez.

És amikor az ember csak rosszat kap, akkor teljesen érthető, ha utána kizárólag már csak saját maga érdekli, és egy kavicsot nem hajlandó felemelni senki más kedvéért.

2021. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Persze, csak akkor mondja azt, hogy "egy érzéketlen f... lettem, amiért nem kaptam nőt", ne azt, hogy "rendes és kedves vagyok"... szóval ne jelen időben és magát tökéletesnek beállítva (kiv. persze azokat a frááánya külső tulajdonságokat, amiken nehéz változtatni).
2021. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez az énvédő mechanizmus. Tudod, az a dolog a lelkünkben, ami gondoskodik róla, hogy önmagunkat jó embernek lássuk.

Hidd el, a sikertelen srácokat sem az zavarja, hogy a nők milyen felszínesek, hanem az, hogy nem ők a nők haszonélvezői.

A valóság az, hogy senki nem jó, nem rossz, hanem ember. És az ember úgy alakítja a világról alkotott képét, ahogyan ő megtapasztalja a világot - az énvédő mechanizmus működési működésével.

2021. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen.


De amúgy tökre érthető, aki akar valamit cserébe, mert: "ha így gondolod, oké, csak ezek után baromi vicces azokat a kérdéseket nézni, hogy sírnak-rínak a "kedves", "aranyos" srácok, hogy nem kapnak nőt, és ez biztos azért van, mert nem elég gazdagok / jóképűek / bunkók, pedig olyan remek tisztelettudó, rendes személyiségük van." - ez hogy jön ide?


Ettől majd lesz nője? Majd belészeret az ismeretlen nő? Majd elújságolja a barátnőinek és azok egymás sarkát taposva mennek, hogy lecsapjanak a pasira?


K. unalmas már, hogy mindenért is azok a hibásak, akikre nem nyáladzotok.

2021. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy attól lesz nője? Nem. Inkább arra értettem, hogy aki alapvetően ilyen szenny személyiség, hogy "akkor maradhatsz, cica, ha ledobod a bugyit", az már olyan személyiség, ami a legtöbb nőnek nem vonzó... és ha nem tud mellé vagy pénzt, vagy jó külsőt felmutatni, akkor milyen jogon várja el, hogy rácuppanjon bárki, és milyen jogon tartja magát rendes embernek, akit csak azért hajtanak el a nők, mert nem pénzes meg alfa külsejű.
2021. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!