Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatot úgy is kilehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatot úgy is kilehet alakítani,ha otthon lakom a szüleimmel 60 nm-es panelban közel 30 évesen?

Figyelt kérdés
Nyilván miután eltelne egy kis idő kb fél év vagy 1 év utánna össze költöznénk albérletbe. Vagy érdemesebb lenne albérletet bérelnem budapesten csak azért,hogy párkapcsolatot tudjak kialakítani, igaz ebben az esetben alig maradna pénzem "szórakozásra".

2021. szept. 3. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de valakinek ez negatív pont.
2021. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
28 voltam, amikor a férjemmel járni kezdtünk. A szüleimmel laktam, saját lakás akkoriban egy vágyálom volt. Az albérlet azt jelentette, hogy egy szobát adtak ki, vagyis idegenekkel kellett együtt lakni. Most más a helyzet, nagyobbak az elvárások, de azért biztos nem reménytelen. Sok szerencsét!
2021. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz akkor, ha összejössz egy nővel és közösen fizettek albérletet. Mi így csináltuk párommal.
2021. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Lakhatsz szüleiddel, ez önmagában nem hátrány, ha ettől még életképes vagy. Tehát: mosol, mosogatsz, vasalsz, takarítasz, tudsz főzni, tudsz kommunikálni, nem ragaszkodsz az otthoni környezethez, stb.
2021. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ez azért unszimpatikus hozzáállás ismerkedésnél, mert 1. önállótlannak tűnsz, ha 50 éves korodig nem lesz párod, akkor addig fogsz anyucival lakni? 2. nem szeretném, ha valaki azért jönne össze velem, mert akkor tud spórolni az albin. Ez nettó kihasználás, érdekkapcsolat.


Ha valaki azért lakik otthon, hogy félretegyen saját lakásra, az rendben van. De nem hiszem el, hogy 30 éves korodra, minimum 5 év munkaviszonnyal a hátad mögött még nem tudtál összespórolni elég pénzt egy lakáskezdőre. Nekem ez sem tetszik, mert úgy tűnik, hogy nem tudsz bánni a pénzzel, elszórod.

2021. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

5

De nem hiszem el, hogy 30 éves korodra, minimum 5 év munkaviszonnyal a hátad mögött még nem tudtál összespórolni elég pénzt egy lakáskezdőre.


Mondd, te tudod mit beszélsz? 30 milla egy 50m2 lakás. Ahhoz min 20 milla kell + 10 milla hitel hogy tudja fizetni a hitelt biztosan.

10 év alatt egy átlagos pasi hol tud félretenni 20 millát?

2021. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 te nagyon el vagy tévedve. Egy 30 milliós lakásra elég 5 milliót összespórolni, a többi hitel. A törlesztő nem több, mint amennyibe egy albi kerülne, sőt jóval kevesebb is lehet, ha olyan kondíciókkal veszed fel. Tudom senki nem szeret hitelt felvenni, de anélkül soha nem költözne külön az ember. Vagy 60 éves koráig az anyjával akar élni, hátha addig összespórol eleget egy lakásra?
2021. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

25 milla 35 évre havi 110e

Ki az a bolind aki ilyet bevállal.

2021. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8

Az, aki nem akar albérletet fizetni, és aki nem akarja a szüleivel leélni az életét :D Havi 110 ezerbe az albérlet is kerül, ez meg legalább a sajátod lesz és lakótárssal sem kell megosztani.

2021. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Én soha az életemben nem vennék fel hitelt, inkább laknék szülőkkel.
2021. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!