Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok Iwiwen írtak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Iwiwen írtak már nektek tök ismeretlen illetők, hogy meg akarnak veletek ismerkedni? Hogyan fogadtátok ezt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egyszer a barátnőmnek írt egy 48 éves fószer.
2010. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen, csak az volt a gáz hogy 10 évvel idősebb volt nálam, egyébként megkért hogy talizzunk,el is mentem, de nem lett belőle semmi komoly, csak egy beszélgetős délután
2010. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

hívd az FBI-t és a nemzetbiztonságiakat na meg persze a légierőt is! fordulj magadba és sírj egy hónapig majd légy öngyilkos!

ha valakivel ilyen EXTRÉM ÉS SZÖRNYŰ dolog történik azt nem lehet kibírni.

mit bazzmeg irj vissza neki ha tetszik! istenem nelegyél 1 a sok gyökér közül!

2010. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
NEKEM IRTAK DE NEM IWIWEN HANEM MÁSIK OLDALON! TUDOD MIKOR TALIZOK EGY 40 ÉVES ÖREGGEL!!? MERT AZ IS IRT DE VOLTAK FIATALABBAK IS! HÜLYE PEDOK!!!!!!!!!!! 15/L
2010. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Talán olyan k*rvások a képeid mint a kamasz csajok 90%-ának. Pózolnak össze-vissza mindenféle lenge cuccban, amiből kilóg a fél mellük, meg a seggük.


LEHET, hogy ezért veszi észre őket sok férfi, akik nem pedofilok, csak a képek erősen felkeltik bennük a vágyat.

2010. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát először is elolvasom a levelet, abból már megtudok valamit a stílusáról, ha nagyon nyomulós vagy vmi hülye szöveggel jön, mint a "sziacicavangazdád?", akkor felejtős. Szóval ha tetszik a stílusa, akkor megnézem az adatlapját, abból is kiderül pár dolog és ha még mindig okés, akkor megnézem a képeit, ebből már látom, hogy külsőleg bejön-e, vagy milyen az öltözködési stílusa, esetleg mit sportol, eldöntöm, hogy szimpatikus-e, el tudnék-e képzelni vele valamit. Ha ezekre a kérdésekre mind igen a válasz, akkor megadom neki az msn-címem és ott beszélgethetek vele, még többet megtudhatok róla. Ha nem jön be, akkor is válaszolok, megírom neki, hogy sajnos nem az esetem és ne áltassa magát... :)

21/L

2010. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem olyan képeim vannak! legtöbbön csak az arcom látszódik, és van néhány kép a nyaralásról, de nem qrvás!!!!!! szerintem arcra tetszettem nekik!
2010. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nyaralás egyenlő fürdőruha? Elég az. Sőt, az is elég ha kilátszik a combod, arcod, bőröd, vagy a feneked, melled alakja.
2010. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.

Amúgy srác vagyok és nem tartom magam "jóképűnek", ezért is érdekel, hogy hogyan reagáltok az ilyen levelekre.


Ha lehet írjatok még:)

2010. aug. 30. 22:53
 10/18 anonim ***** válasza:
jah és még azt szeretném mondani hogy bárki is irjon ilyen közösségi oldalon, nem hiszem hogy valami kapcsi is lehet, mert neten nem ismerkedek pasikkal! főleg nem mennék el sehova találkozni egy vadidegennel!
2010. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!