Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél kettesben egy (ellenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél kettesben egy (ellenkező nemű) kollégával ebédelni?

Figyelt kérdés

Kérdés adott.


Opciók a következő módon vannak megadva:


(F) - igen = Férfi vagyok, igen elmennék



2021. szept. 7. 13:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2021. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Változik a fenti kérdésre adott válasz ha az adott kolléga jelezte feléd (korábban) hogy ő többet is el tudna képzelni. (Nyilván ha te is akkor örülsz neki, de az ellenkező eset érdekelne jobban)"


Amennyiben el tudja fogadni hogy én nem akarok tőle semmit, és nem tekinti reményre adó oknak hogy elmegyek vele ebédelni, akkor igen, továbbra is. Amennyiben viszont azt érzékelném, hogy nyomul, vagy túl sokat lát bele a dolgokba, onnantól kezdve kihagynám a közös ebédeket.

2021. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor valtozik, ha nyomul, nem tartja tiszteletben a "nem"-et.
2021. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
De a levegőben ott marad. Szerintem így kényelmetlen és kínos a beszélgetés.
2021. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyen ebédelünk,ezért ha meghívna egy férfi kollégám máshová egyértelmű lenne a célja,tehát nem mennék. Volt olyan munkahelyen ahol mindenki ott ebédelt ahol akart,több lehetőség volt a közelben. Egyértelmű,mindenki a saját kontójára ebédelt,akár kettesben is így történt. Úgy gondolom,hogy helyzet és szándékfüggő ez. Értekezleten vagyunk ketten,meghív,elfogadom. De ha csak simán munkaidőben szól,hogy meghív ebédre,vélhetőleg nemet mondok. Kivéve,ha baráti a kapcsolatunk és a meghívás kölcsönös,vagy időnként bármi mással /pl házi süti/ viszonozni tudom. Szerteágazó helyzetek ezek...
2021. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért ne? Volt már rá több alkalom. Volt, hogy mások nem akartak jönni, most akkor haljunk éhen? Úgyértem, munkaidőben ebédről van szó, nem megbeszélve randiként szombatra mondjuk.
2021. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Annó olyan középiskolába jártam, (8osztályos gimnázium)ahol ugyanannyi lány volt mint fiú, " ebédlősök "arányaira nem emlékszem de ott is kb ez volt az arány. Ott is simán előfordult valamelyik lánnyal kettesbem ebédeltem, munkahelyen is ugyanez a helyzet.
2021. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem szeretek munkán kívül találkozni a munkatársaimmal. Nem vagyok barátkozós típus. Munkában, vagy ha véletlenül összefutunk akkor kedves vagyok, de nem tervezek velük programot.

25n

2021. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert A, nem ebédelek; B, nincs értelme az ilyennek.
2021. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
9es kommentben feltett kérdésre! Akkor nem, sokan nem értik a nemet,ha jófej vagy velük akkor azt biztatásnak/kéreted megadnak veszik.
2021. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!