Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok ellenkező nemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok ellenkező nemű ismerősötökkel kettesben találkozni?

Figyelt kérdés
Szoktatok így találkozni olyannal, aki mondjuk iskolatársatok, kollégátok volt? Beülni valahová, csak h dumáljatok? Férfiak, nők véleménye is érdekelne. A párom (32F) most előállt azzal, hogy ha hétvégére kinyitnak a vendéglátóhelyek, ő találkozik egy volt egyetemi társával, aki persze nő. Furcsa ez nekem, máskor még nem csinált ilyet, én sem szoktam férfi ismerőseimmel találkozgatni. Szerintetek kéne aggódnom, akarhat tőle valamit?
2021. ápr. 20. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondta,hogy találkozik vele akkor nincs probléma,én is szoktam de szólok előtte,persze ismeri.
2021. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor aggódj,ha már rwndszeres lesz és titkolni is fogja.
2021. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Nő meg férfi között nincs barátság, ezt jobb ha tőlem tudja drága hölgyem.

Abban bízhatsz, hogy a csak leépíti a bikádat, akkor maradhat ilyen könnyed haveri viszony köztük.

Nem, nem pesszimista vagyok, csak realista.

2021. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szoktam. Nem fogok csak azért nem találkozni egy régi barátommal, mert lett idő közben egy barátnöm. Ha a párom és a barátom jóban vannak, akkor hármasban is szoktunk, de ha nem ismerik egymást, vagy a párom nem ér rá, simán találkozom kettesben egy ellenkező nemű barátommal.
2021. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Szoktam. Szerintem semmi furcsa nincs benne.
2021. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Az összes barátom ismerei a párom.
2021. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyit azért pontosítanék, hogy mi nem lettünk bemutatva egymásnak ezzel a csajjal, sőt egészen idáig nem is mesélt róla a párom soha, csak most mondta, h együtt jártak egyetemre és h mindig is tartották a kapcsolatot, ha nem is napi szinten.
2021. ápr. 20. 18:13
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ugyanúgy ahogy az azonos nemű haverokkal is.
2021. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. Ez teljesen normális. Nem hiszem, hogy aggódnod kellene, főleg így nem, hogy szólt előre. Ha megcsalni készülne, nem számolna be róla.
2021. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!