Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már a párotok gyávaságát, tehetetlenségét?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, volt olyan párom. Érdekes dolgok ezek, mert helyzetfüggő. Van amikor tényleg tehetetlen az ember és van amikor a gyávaság életmentő lehet. Viszont vannak helyzetek, amikor egy pillanat alatt ki tudsz ábrándulni a másikból, hogy mégis miért annyira balf@sz és miért nem áll ki magáért?! Volt ilyen konkrét élethelyzetem, pillanatok alatt lehullt a rózsaszín köd és azonnal tudtam, hogy nem ő lesz a párom.
2021. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos volt olyan hogy nem állt ki értem,mellettem,

pocsék érzés... :-(

2021. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de már az exem.
2021. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szakit, inkabb csal vagy azt kiprovokálja
2021. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi arra mentünk rá, amit a 2-es ír. Elválni nem tudtunk, de szex nulla évek óta, annyira kiábrándultam belőle, ha belép az aurámba, azt érzem, mintha egy vadidegen lenne. Anyukájával szemben nem mert vagy nem akart mellém állni, pedig nekem adott igazat. Nem egyszer. Gyáva. Biztos megérte tönkretenni a családját.
2021. szept. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!