Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam a pasinak, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a pasinak, hogy én nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Interneten elkezdtem beszélgetni egy pasival, később képet is cseréltünk, de mire a képcserére került sor addigra már nagyon megkedveltem. Kép alapján azt kell, hogy mondjam, hogy egyáltalán nem tetszik nekem, azt tudni kell, hogy elég jó csaj vagyok a pasik elmondása szerint, szinte bármelyik pasit megkaphatom, biztos, hogy nem ez a férfi lenne az akivel találkoznék, randizgatnék, mikor helyette sokkal jobb pasikkal is megtehetem ezt. A lényeg, hogy a kinézetétől függetlenül nagyon megkedveltem, még soha nem találkoztunk mert kicsit messze van tőlem, de ő teljesen belém habarodott így neten keresztül is, és már olyanokat ír, hogy milyen jó lenne ha ő meg én egy kapcsolatban…. Túlságosan odáig van értem, de eddig nem mertem neki leírni, hogy nálam ő szóba se jöhet, csak úgy mint barát. Én nagyon kedvelem mint “netes barátot” ha lehet annak mondani, de ennyi.. ő most azon van, hogy elcsavarja a fejem.. az a baj, hogy nem akarom szegényt megbántani és megmondani neki, hogy: ezt ugye nem gondolod komolyan, hogy majd pont olyan pasival jövök össze mint te? (Merthogy nem is tetszik, nála ezerszer jobb pasikat megkaphatok) :/
2021. szept. 20. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne provokáld a gyk népét!
2021. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell megmondani neki.

Irkalsz ugyanugy tovabb


Aztan egyre kevesebbet


Aztan kifogások


Aztan alig irsz


Aztan nem irsz

2021. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem annak szántam! Teljesen komoly! Miért gondolod, hogy ezzel provokálnám a népet?
2021. szept. 20. 17:33
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es, erre már gondoltam én is, de magát a személyt nagyon megkedveltem, minden nap írkálok vele folyamatosan..
2021. szept. 20. 17:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki! Ne vesztegesd az idejét! Talál majd olyan lányt aki szereti így is. De ahhoz meg kell mondanod neki hogy nem őt keresed.
2021. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Ilyeneket nem csinál egy nő. Egy jó nő meg aztán végképp. De azért szép próbálkozás volt, jöhet a következő.
2021. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megkedveltem és sajnálom megbántani.. ilyet miért nem csinál egy nő? 😅
2021. szept. 20. 18:11
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

4#

Azt is simán lehet igy hogy a targyat nem közlöd.

Amikor kozeliteni probal akkor haritaaz csak es ennyi.


Nekem több eves srac spanjaim vannak igy hogy csak a hatarokat tartom veluk es ennyi. Egyszer sem kellett falhoz allitanom senkit semmiféle bevallásokkal hogy amugy nem fekudnék le veled bocs.


Nagyon jol kozelitenek en meg nagyon jol kihátralok mindig. Akár szoban akár fizikai gesztusokkal.


Nem kell ezt túlmisztifikálni.

2021. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*háritasz
2021. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy jobb kinézetű pasikat simán találsz helyette, de ö meg lehet úgy szeretne, mint senki más.
2021. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!