Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudhat egy ilyen nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudhat egy ilyen nő? Mitől lesz ő az érdekes?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy nem rosszindulatból írom ki a kérdést és ezért kérek mindenkit mellőzze a rosszindulatú kommenteket. Tényleg érdekel a dolog.


Van egy férfi akibe már egy ideje szerelmes vagyok. Közös ismerős útján ismerkedtünk meg véletlen meg évekkel ezelőtt (kb 3) de az utóbbi kb 1 évben lett közelebbi a viszonyunk. Semmi rosszra nem kell gondolni, még csak baratok sem vagyunk, csak oldottabb a hangulat ha összefutunk, ennyi.


Ő 27 éves, én nála egy pár évvel fiatalabb vagyok (23 vagyok). Neki van párja, a nő 35.


Én sose tettem semmilyen lépést irányába mert nem vagyok olyan ember aki belekavar mások kapcsolatába (és amíg foglalt, nem is fogom átlépni a határokat, meg csak nem is célozgatok semmire).


Csak elkezdtem gondolkodni, hogy mit tudhat a nő, amivel sikerült neki ezt a fantasztikus embert megfogni.

Nem rosszindulatból írom ki a kérdést, érdekel. Hátha tanulok valamit😀.


A csaj 35 éves, recepciós. Amennyire tudom simán lehetne több is, kereshetne többet is, de elég régóta az. A srác nemrég kapta meg a diplomáját, én is lassan dediplomázom (ugyanazon a szakon). Vannak ambícióim. Úgy tudom neki os egyre jobban indul be a karriere, akarja képezni magát, stb.

Nem nézek le senkit, aki nem diplomás vagy nem egyetemista, nem klasszikus értelemben vett "értelmiségi" (úgysincs ennek manapság akkora jelentősége szerintem, lévén túlképzés van), csak valahogy szákomra érthetetlen hogy valaki nem akar törekedni a jobbra, többre és közel 40 évesen beéri ennyivel.


Továbbmegyek, nem egy szép nő. Egyszer láttam élőben, meg láttam képeken és semmi extra. Tudom hogy nem tudok objektív lenni, de ismerőseim (akik ismerik, látták) is ugyanezen véleményen voltak. Nem csúnya, de olyan semmilyen.


Nyilván itt jönnek azok a dolgok, hogy egyrészt 30x évesen már tapasztalt, többet látott, a legtöbb nő ekkortájt mar túl van az önbizalom kereső korszakán. Magabiztos, érett, tapasztalt. Nem tudom csak gondolom.


Nyilván ezen felül még lehetnek egyéb értékei amiket nem ismerek. Lehet jó a humora, lehet egy istennő az ágyban.


De mit tudhat, konkrétan amitől kenterbe veri a fiatalabbakat? Igen, konkrétan akar engem😀. Tudom, biztos nem jár a gyakorira ilyeneket kérdezgetni, haha.


Komolyan.


Azok a nők akik se nem ambícióval, se nem szépséggel, kifogják a fiatal, értelmes, rendes, kedves, ambíciózis pasikat mit tudhatnak?



2021. szept. 20. 20:21
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsánst az elírásokért.
2021. szept. 20. 20:23
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha te sem ismered, nekünk honnan kéne tudni, hogy a lovagod mit eszik a barátnőjén?


Valszeg neki nem fontos, hogy a nőnek hatalmas karrierje legyen. Lehet hogy jól tud nokedlit szaggatni vagy jó az ágyban. Ezt csak ők tudhatják.

2021. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2 nyilván nem arra gondolok hogy az a nő konkrétan mit tud.


Magára a jelenségre gondolok. Több ilyen is van, gondolom nem csak ez az egy eset.


Arra a jelenségre, amikor a férfinál is idősebb nők, jobbak valamiben, a fiatalabbaknál és mégis megfogják.

2021. szept. 20. 20:29
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon a szex az elso számu, amin a hangsuly lehet, ha ez mellett érzelmeket is megmozgatott akkor meg plane le van kötve a srác.

Nem kell ehezz se diploma se ambíciók se főzni tudni.

Hanem csak érteni a pasik nyelvén. Es azert egy 35 éves már bőven jobban ért egy 27 éveshez mint egy fiatalabb.

2021. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Nezd forditva. Te is 2 perc alatt magadba tudnál bolondítani egy kis tinit.
2021. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Bármit,ami a másik számára fontos.

Ezt innen senki nem fogja megfejteni neked.

De rengeteg dolog van,ami fölött az emberek többsége átsiklik, másoknak meg fontos.

Sok férfit lever a víz az ambiciózus nőktől.

De olyat is hallottam már, akiben azt látta a párja,hogy milyen céltudatos és tudja mit akar.

Aztán a nő 10 + éve eltartatja magát.Régebb óta jár főiskolára mint amennyit én jártam általánosba.

Munkatapasztalata nincs annyi mint egy általános iskolásnak szüret után.

Háztartást nem vezet.

És még sorolhatnám.

Szóval nem lehet tudni milyen tulajdonság fontos.

Látod van akiben meg sincs,de mégis.

2021. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

1.: [link]


2.: [link]


3.: [link]


4.: Az első 3 tetszőleges kombója.


Az meg, hogy kinek mi a szép...nekem P. Barbara nem az.

Sokak szerint ő meg közönséges, míg mások szerint Istennő: [link]

2021. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

Az egyetlen, amiben jobb vagy nála az a hamvasságod, ami azért annyira már nem is hamvasság 23 évesen.

Egy érett, 35 éves nő már tudja, hogy hogyan kell kezelni egy férfit, ha meg akarja tartani. Tudja, hogy mikor kell támogatni, mikor kell visszafogni, mikor kell diszkrétnek lenni vagy épp hallgatni. Tudja, hogy milyen a gátlástalan szex. Egy 27 éves férfit úgy vezet az orránál fogva ahogy akar. Egyszerűen tapasztaltabb nálad.

2021. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Jó helyen volt jó időben , és összejöttek


Nem ismerünk senkit , ha matekkal szeretnènk megoldani:

A,B,C ismeretlen , sem külső sem belső jeleket sem, máskülönben màs embereket nèzve mindenkire rá lehet húzni a kérdésed , és mindenki mást fog talàlgatni.

2021. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
És te mégis mit tudsz? Mit tudnál nyújtani/felmutatni? Mert csak a srácról volt szó/a nőjéről
2021. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!