Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudhat egy ilyen nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudhat egy ilyen nő? Mitől lesz ő az érdekes?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy nem rosszindulatból írom ki a kérdést és ezért kérek mindenkit mellőzze a rosszindulatú kommenteket. Tényleg érdekel a dolog.


Van egy férfi akibe már egy ideje szerelmes vagyok. Közös ismerős útján ismerkedtünk meg véletlen meg évekkel ezelőtt (kb 3) de az utóbbi kb 1 évben lett közelebbi a viszonyunk. Semmi rosszra nem kell gondolni, még csak baratok sem vagyunk, csak oldottabb a hangulat ha összefutunk, ennyi.


Ő 27 éves, én nála egy pár évvel fiatalabb vagyok (23 vagyok). Neki van párja, a nő 35.


Én sose tettem semmilyen lépést irányába mert nem vagyok olyan ember aki belekavar mások kapcsolatába (és amíg foglalt, nem is fogom átlépni a határokat, meg csak nem is célozgatok semmire).


Csak elkezdtem gondolkodni, hogy mit tudhat a nő, amivel sikerült neki ezt a fantasztikus embert megfogni.

Nem rosszindulatból írom ki a kérdést, érdekel. Hátha tanulok valamit😀.


A csaj 35 éves, recepciós. Amennyire tudom simán lehetne több is, kereshetne többet is, de elég régóta az. A srác nemrég kapta meg a diplomáját, én is lassan dediplomázom (ugyanazon a szakon). Vannak ambícióim. Úgy tudom neki os egyre jobban indul be a karriere, akarja képezni magát, stb.

Nem nézek le senkit, aki nem diplomás vagy nem egyetemista, nem klasszikus értelemben vett "értelmiségi" (úgysincs ennek manapság akkora jelentősége szerintem, lévén túlképzés van), csak valahogy szákomra érthetetlen hogy valaki nem akar törekedni a jobbra, többre és közel 40 évesen beéri ennyivel.


Továbbmegyek, nem egy szép nő. Egyszer láttam élőben, meg láttam képeken és semmi extra. Tudom hogy nem tudok objektív lenni, de ismerőseim (akik ismerik, látták) is ugyanezen véleményen voltak. Nem csúnya, de olyan semmilyen.


Nyilván itt jönnek azok a dolgok, hogy egyrészt 30x évesen már tapasztalt, többet látott, a legtöbb nő ekkortájt mar túl van az önbizalom kereső korszakán. Magabiztos, érett, tapasztalt. Nem tudom csak gondolom.


Nyilván ezen felül még lehetnek egyéb értékei amiket nem ismerek. Lehet jó a humora, lehet egy istennő az ágyban.


De mit tudhat, konkrétan amitől kenterbe veri a fiatalabbakat? Igen, konkrétan akar engem😀. Tudom, biztos nem jár a gyakorira ilyeneket kérdezgetni, haha.


Komolyan.


Azok a nők akik se nem ambícióval, se nem szépséggel, kifogják a fiatal, értelmes, rendes, kedves, ambíciózis pasikat mit tudhatnak?



2021. szept. 20. 20:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"De mit tudhat, konkrétan amitől kenterbe veri a fiatalabbakat?"


Azt nem tudhatjuk, de ha meg akarod magadat kímélni a csalódásoktól, akkor jegyezd meg, hogy a kor nem minden. A szépség sem. Valószínűleg sokkal sobb a kisugárzása, személyisége, lehet vele élni.


Azért fordítva is megkérdezném. Mi több tud egy fiatalabb?

2021. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
15%
0%? Szóval igazam van! >:)
2021. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Magamról azért nem írtam, mert bármit is írok, úgy gondolom sokan bele fognak kötni. Meg mivel nem is próbalok meg belemászni ezért tartottam irrelevánsnak.


Ne mondtam semmivel sem, hogy egy fiatalabb feltétlen jobb.

Nyilván vannak olyan dolgok amiket én a koromból adódóan nem tudok nyújtani. Ez világos.

De mások dolgokat meg talán pont ezért igen.


Hogy itt az egyik kérdésre válaszoljak, tömören röviden, lassan diplomázom, tervben a mester is, nyelvtanfolyamra járok (2 felsőfokúm már van), egyéb területeken is igyekszem képezni magam. Szeretnék a jövőben komolyabb munkatapasztalatot szerezni, olyan állást amiben jó vagyok, ami motivál, amivel tudok azonosulni és igen (nyilván pályakezdőkent nagy elvárásai nem lehetnek az embernek) a jövőben magasabb fizetést is szeretnék. Ha belegondolok milyen szeretnék lenni 10 év múlva, nem azt képzelem el hogy minimálbérért szeretnék dolgozni egy olyan helyen ahol se kihívás, se feljebblépési lehetőség sincs.


Főzni, háztartást vezetni tudok, bár én ezt alapvetőnek gondolom, másszóval nem nagy kunszt (szerintem).


A szexualitás azt gondolom teljesen egyéni, mindenki mást szeret.

Esetemben a ketyegő biológiai óra nem olyan égető kérdés.


Emberileg meg egyébként szerintem összeillünk, az összhang úgy amúgy megvan.


De tudom hogy én leírtam a saját esetem, akkor is érdekesnek tartom magát a "jelenséget" ha lehet ezt annak nevezni. Több ilyenről is tudok és női szemmel kicsit furcsállom, mert én nőként fordítva, nem az ilyen típusú férfiakat tartom vonzónak.


Mielőtt valaki félreérti, nem nem a pénz vagy a pénztárca vonz.

2021. szept. 20. 21:35
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyébként en nem pontoztam senkit, de érdekelnek még vélemények.
2021. szept. 20. 21:36
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Lehet a jó szex, lehet az érzelmi összhang, a humor, stb. és lehet az a szabadság is, hogy ez egy már idősebb, beérkezett nő, aki mellett ő nyugodtan tud egyetemre-karrierindításra koncentrálni, míg egy nála fiatalabb barátnőt sok esetben el is kell tartania, míg az tanul, stb.
2021. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem kell eltartania.számos ffi egy centet sem tesz a kapcsolatba
2021. szept. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#16 ennyire nem ismerem a helyzetüket de amíg komoly lezárások voltak, karantén addig a nő nem hiszem hogy tudott dolgozni, mert olyan helyen dolgozik amit szintén teljesen bezártak arra az időre. Hónapokra...


De őszinten nem hiszem hogy ez lenne az oka.

Engem sem kell eltartani, senkitől sem várnám el.

2021. szept. 21. 07:40
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez kB az a kategória, hogy mit evett Monica Bellucci Vincent Casselen. Valami megfogta a nőben, ennyike. Keress egy másik lovagot.
2021. szept. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha semmi köze a korhoz annak, hogy vele van? Tudod, az csak egy összetevő a sok közül. Ne ragadj le annál, hogy idősebb.
2021. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Talán még az is lehet, hogy volt annyi sütnivalója a nőnek, hogy szépen, kényelmesen keresse meg azt a pénzt egy forgószékben ülve, amit mások nehezebb szellemi vagy fizikai munkával. Talán még az is lehet, hogy van egy olyan kisugárzása, ami neked nincs. Vagy éppen az is lehet, hogy irigykedésre fecsérled az energiádat önfejlesztés helyett.
2021. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!