Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérthető ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérthető ha azért nem akarok összeköltözni a barátommal mert nem akarok még egyszer egy férfi házicselédje lenni?

Figyelt kérdés

eddig 3 párkapcsolatom volt, 2 éves, 5 éves, másfél éves.


most újra van barátom pár hete és szóba került az összeköltözés.


én jelenleg egy öröklakásban élek egyedül és élvezem.


mindhárom régebbi kapcsolatomra az volt a jellemző, hogy a párjaim semmit nem mozdítottak otthon, semmire a kezüket rá nem tették, dolgozhattam rájuk, amíg bírtam.


pedig én is állásban voltam, pénzt kerestem, otthon várt a második műszak.


elhatároztam, hogy ennek vége, többet nem leszek senki cselédje.


ezt finoman szeretném beadagolni a jelenlegi barátomnak, aki sajnos ugyanolyan ezen a téren, mint az exeim.


ha nálam van, főzök, eszünk, én pakolok, mosogatok utána, ő meg egyik lábáról a másikra áll.


szeretem, de nem akarok együtt élni vele.



2019. júl. 29. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Megérthető.
2019. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen érthető.
2019. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
ha állításod szerint minden "férfi" ilyen, szerintem nézz át a másik oldalra
2019. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Érthető, és én ennek fordítottja miatt nem tenném a saját életemben (mindenki éljen a saját lakásában, attól még lehetnek együtt, de miért kellene ezt egy lakásban tenni örökre? Abból csak a baj van.)
2019. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
De ha tudod, hogy ismet belevalasztottal ugyanabba a szarba, akkor minek ücsörögsz benne?
2019. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Jól mondja az utolsó, minek mentél bele? Ha csak friss, dobbants. Vannak olyan férfiak, akik elvárják a második mamát, és lehet őket körbeporszívózni.


Szerintem kerek perec megmondhatod neki, csak az exeidet nem említve, hogy te ezt nem, fele-fele. Én megmondtam, ha olyan a pali ez nem baj. Egyszer mindenkinek fel kell nőnie.

2019. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Mi lenne, ha egyszer az életben választanál egy normális férfit inkább?
2019. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

amit az 5-ös mond az jogos kérdés...


És egyébként nem mindenki olyan, igazából felvet további kérdéseket is...


Miért tűrted ezt el eddig az előző kapcsolataidban? Miért csináltad egyáltalán? Miért nem nyitottad ki jobban a szádat?

2019. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%

Mivel nem együtt éltek, hanem vendégül látod. Esetleg vond be, aztán, ha akkor is ilyen, akkor dobd ki. De addig, míg patás sátánokat látsz mindenhol attól, hogy vendégségben egy vendég vendégként viselkedik, szerintem ne nagyon gondolkodj komolyabb kapcsolatokban.

33/f

2019. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy megérthető. Összejössz olyan férfiakkal, akik csicskáztatnak, te választod őket. Aztán meg nem akarsz összeköltözni többé velük. Most döntsd már el mit akarsz. Ha ez nem jó neked, akkor válassz más férfit. De ne szívasd már, hogy soha nem fogsz összeköltözni vele.
2019. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!