Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek azt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Only a man kérdése:

Hogy viselitek azt, ha a párotok közösségi oldalon (facebook/instagram) más nőket/férfiakat lájkol, szívez?

Figyelt kérdés
Van aki szóvá teszi, vagy lenyelitek és nem foglalkoztok vele?
2021. szept. 23. 04:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Tudom, hogy nem csalna meg, azt csinál, amit akar. A férjem, nem a gyerekem.
2021. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szóval a gyerekedben nem bíznál.
2021. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
De, a gyerekeinkben is bízom. 😄 Viszont a férjemet nem nekem kell nevelnem, ha neki az lenne az esti kikapcsolódása, hogy végiglájkolgat mindent, akkor ez van, nem nekem kell(ett) megnevelnem őt.
2021. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#8 Pedig a like valóban csak egy tetszik gomb. Az, hogy ki mit képzel bele, más kérdés.
2021. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Úristen, mennyi önbizalomhiányos nő van itt te jó ég!


A féltékenység óriási betegség, ÖNBIZALOMHIÁNY a másik neve.


Hogy nem hiszitek el magatokról, hogy a másik szeret annyira titeket, hogy soha nem csalna meg?


Akiben meg nem bíztok, akkor meg mi a fészkes fenéért vagytok vele?


A féltékenység mérgezi a saját lelketeket, és a kapcsolatot is.

2021. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A másik meg az, hogy komolyan van erre kapacitásotok, hogy végigellenőrzitek, hogy a másik éppen mihez szólt hozzá, végignyálazzátok az összes lájkolt képet???? Ez komoly????


Ehelyett menjetek el pszichológushoz, hogy rendbe tegye az önértékeléseteket, és legyen egy normál önbizalom mindenkiben.


Mert ha mégis megcsal a másik, akkor is szükség van önbizalomra a továbblépésre!

2021. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
40%

Tudjátok, én azt nem értem, hogy mi értelme ennek. Van egy idegen ember. Jól néz ki ráadásul. Ebből adódóan több száz hozzád hasonló szerencsétlen nézegeti, ami tegyük fel, hogy hagyján, mert az ember felfigyel a szép dolgokra. Bár az utcán bámulás is elég dedós és undorító szokás, de oké, tegyük fel, hogy valaki tényleg akkora egy buta majom, hogy észre sem veszi, ahogy megfeledkezik magáról és tekereg a nyaka. De a kedvelés? Egy idegen és népszerű ember kedvelése mire jó? Mit akarsz megmutatni vele a világnak? Akit kedvelsz, az valószínűleg telibeszar, mert 200 másik hasonló kaliberű lény nyalja a seggét. Szóval, mire jó? Azon kívül, hogy megmutasd, hogy neked nem elég az, ami otthon van és már az egész ismerősi bagázs is tudja ezt a tényt. Mert lehet, hogy valakit kicsit tovább nézni ösztön, amit sok visszamaradott ember nem tud szabályozni, de egy gomb megnyomása még nekik is tudatos művelet.


Szóval csak kérdezem, miért teszed? Miért jó neked, hogy nem csak a partnered alázod meg, hanem magadat is egy nyáladzó ostoba korcsnak mutatod?



Nekem is vannak képeim, amit több száz ember kedvelt. A munkásságom maximum 50-en, de a valagra meg a pofira megy a b*szólájk. Tudod, mit érzek? Szánalmat feléjük. Megnézem néhányuk adatlapját, amin ott virít sokszor az asszony és a pulya és röhögök magamban, hogy na, tőled is csak ennyire telik. Egy kép és már vetődsz is, mint a légy.

2021. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és a barátnőm szokott másokat lájkolni.
2021. szept. 23. 21:35
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor most fog 180 fokos fordulatot tenni a femináci kommandó, és mindjárt elkezdik írni, hogy ez nem baj, féltékeny barom vagy, ne akard kisajátítani, és természetesen minden férfi disznó.
2021. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18: semmin sem változtat. Teljesen mindegy férfi (?) vagy-e, vagy nő.

a 10-es tökéletesen leírta.

2021. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!