Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a normális, elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális, elfogadható ami még belefér?

Figyelt kérdés

Először készültünk együtt a szülővárosunkba párommal, mindent megterveztünk közösen.

Indulás előtt a legjobb barátja számon kérte, és több napon keresztül veszekedtek egymással.

A veszekedés tárgya az volt, hogy menjenek csak együtt közösen szórakozni, én nem kívánatos személy vagyok.

Mi terveztünk egy közös estét is a barátokkal, mondtam a páromnak,hogy milyen jó lenne ha ő is hívná az ő barátait és közösen lennénk,plusz volt egy közös eltöltött napjuk is,ahol bár én ott voltam,mert szeretett volna bemutatni a párom nekik, én ugyanúgy mosolyogtam a legjobb barátra is attól függetlenül mit mondott rólam.

A közös estére 3oras késéssel megérkezett a párjával, és mindenkinek köszöntek,puszi stb kivétel engem.Még az én barátaimnak is akik körülöttem ültek, ahogy a párom is,de rám, rám sem néztek.

Ti mit reagáltatok volna ilyen helyzetben és mi az ami elvárható a párodtól?

Mennyire befolyásolják a barátaid a komoly kapcsolatod a te életedben?

29-30 évesek vagyunk.


2021. szept. 23. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más fér bele... de azt, aki így viselkedne a párommal, akit szeretek, az nagyon hamar kívül találná magát a baráti körömön. Ha eljutottunk volna egy ilyen találkozóig, akkor tuti elküldtem volna, hogy jegelje le magát. És ugyanezt várnám a páromtól is.
2021. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Te mit tennél vagy gondolnál ha a jegelés megtörténik, egyszer még összevesznek írásban,de 6-8 hónap múlva újra úgy beszélnének egymással mintha semmi sem történt volna?

2021. szept. 23. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátokat össze ereszteni mindig nehéz dolog, de adj magadnak és párodnak is annyi énidőt, hogy el tudjatok menni barátaitokhoz. külön, külön
2021. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az nincs ellenemre, hogy kapcsolatokat rendezzünk. Tehát, ha az történik, hogy a két fél elkezd beszélgetni, MEGBESZÉLIK a problémát, bocsánatot kérnek tőlem, és szép lassan újra elkezdenek barátkozni, abban én partner vagyok. Nem vagyok egy sértődős típus.

Viszont, ha úgy csinálnak, mintha mi sem történt volna, az azt jelenti, hogy a probléma ugyanúgy megvan, csak a szőnyeg alá van söpörve. Ez így nem tetszene.

2021. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a parodnak lenne dolga, hogy az a bizonyos csatabard el legyen asva. Mivel jol lathatoalag a baratja felol jon a furcsa hozzaallas, ot kene a helyere raknia. Nem, nem kell szeretnie az en parom, de MINDEN haveromtol elvarom, hogy megadja a tiszteletet a paromnak es a parkapcsolatomnak. Ha erre keptelen, akkor inkabb tartsa tavol magat tolem, mert engem is sert a viselkedese.
2021. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez volt az első útunk haza együtt, ezért szerveztük közösen, és ezért voltunk együtt a barátokkal,bemutatni,ismerkedni.

Sajnos az történik kedves 4-es,annyit írt a párom a barátjának,hogy majd ha beismeri a hibáját amit tett és tőle bocsánatot kér(én nem lettem ebben a részben megemlítve),akkor beszélnek,de ezzel párhuzamosan mondta nekem, hogy ez nem fog megtörténni soha,mert ő ilyen.

Nem beszéltek ez után pár hétig,max 1honap, azóta viszont mintha semmi sem történt volna....

2021. szept. 23. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van, az ember egy csomagot kap a masikkal. En szolnek a baratomnak, hogy kedveled ot es miatta elviseled a baratait is, akikkel neked nincs semmi kapcsolatod. Ellenben nem turol a nyilt utalatot. Ha a baratja nem tud felnott modon hozzaallni, hogy most te vagy a legfontosabb a baratod eleteben, akkor tuntesse el az utadbol. Ha erre az a valasza, hogy akkor te most nem jossz szivem, mert ott lesz a haver, akkor viszont nalad pattog a labda. MEghuztad azt a hatart, amit a parodnak is tisztelni kell. Ha nem teszi, akkor kukazni kell, mert o sem tisztel annyira, mint amennyi egy parkapcsolat minimumja lenne. Ne hagyd magad, nem kell minden jottment kretennek behodolni, nyugodtan huzd meg azokat a hatarokat, ami neked szukseges ahhoz, hogy a parkapcsolatban meglegyen a boldogsagod. Ha ezt a masik nem tudja biztositani, akkor fajo szivvel de tovabb kell keresned. Mert a boldogsag ott kezdodik, hogy a masik tiszteletben tartja az en elvarasaimat. Ez pedig nem egy olyan elvaras, amit ne tudna 100-bol 99 ember teljesiteni. Akkor nem maradok amellett az 1 ember mellett, aki epp nem tudja ezt.
2021. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*turod
2021. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmi köze a barátjának ahhoz, hogy ti ketten mikor és hova mentek, egyedül-e, vagy másokkal.


2. Neked nem kell a kedvüket keresned. A párod feladata, hogy megismertesse veled a barátait.


3. Ha tüntetően nem vesz tudomást rólad a párod barátja, sőt, nem köszön,

akkor a párodnak ott, ahol történik, a többiek előtt ezt ki kell kérnie.

Fogja meg a kezedet és vigyen el onnan.

Természetesen a többiektől elnézést kérve, nehogy azt higgyék, hogy velük is problémája van.


Aki a barátnőmet nullába veszi, megalázza, az engem aláz meg, az nekem nem a barátom atöbbet.

2021. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a srácnak dobnia kellene téged ... a barátja nyilván jobban ismeri már h ki jó neki és ki nem ...
2021. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!